Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Hugom tegnap...

Ez normális? Hugom tegnap bejelentette hogy örökbe akar fogadni 1 babát. (lehet gyereke). De ő nem akar. A férje tiszta mérges dühös, sőt még a családtagok is.

Figyelt kérdés
Mert ő nem akar 9 hónapig szenvedni az alakja stb... De hát mondtuk neki ha lehet gyereke akkor minek kell örökbe fogadni? Férje meg mondta hogy nem kell idegen gyerek., ha lehet saját.. én egyet is értek ezzel de nem avatkozok bele az ilyenekbe... Köszönöm a válaszokat! 25N
2010. júl. 18. 10:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szeretne segíteni egy eldobott gyereken.... Másokat is ismerek, akik örökbefogadtak a vér szerinti mellé. Az, hogy a tesód hogy dönt, az ő dolga, senkinek semmi köze hozzá.
2010. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő Ezt akarja (bármilyen okból),akkor inkább támogassátok,nagyon sok az árva gyerek,és attól ,hogy féltené az alakját még lehet jó anyja annak a gyereknek.
2010. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%

én igazat adok húgodnak.

az,hogy szülhet és sok ember hálát adna ezért az tény.

de hha nővéred úgy érzi,hogy ő nem lenne kész szülni egy gyereket,akkor hajrá! fogadjon örökbe,legalább egy kisgyerek sorsa jobb lesz.. és hha nem akar szülni aztán megszül.. lehet h pszichiátriára kerülne vagy ilyesmi :S nem egy ilyen eset volt..

vagy olyan szülés utáni depressziója lesz h otthagyja a párját..

2010. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de nincs még sajátjuk. Azt megérteném ha lenne egy vérszerinti és mellé egy örökbefogadot...
2010. júl. 18. 10:16
 5/37 Levendula05 ***** válasza:
100%

Szerintem még csak fiatal a gyerekvállaláshoz(ha te 25 vagy, és ő a húgod), és lehet, hogy felvetődött ez a téma, és ezért mondja ezt. Egy időben én is így gondoltam...

Lehet, hogy hagyni kellene az egész témával.

2010. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
68%

Én is inkább fogadnék örökbe, minthogy szüljek. Szóval megértem. Bár engem az alakom nem érdekel... egyszerűen csak undorodom a szülés gondolatától is.

A gyerek meg azé aki felnevelni, tehát nem egy idegen lesz. Az hogy ki szülte nem igazán számít... ha örökbe akar fogadni akkor tegye. Legalább megment egy árvát ami mindenképp jó dolog. Később még attól lehet saját gyereke is.

2010. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok,közben az is eszembe jutott,hogy ha most örökbefogad,utána is ugyanúgy szülhet "sajátot",ha meggondolja magát.
2010. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ugy is lehetne, ha megegyeznenek, hogy akkor lesz egy orogbefogadott es kesobb pedig egy sajat. :)
2010. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
32%

Ehhez legfeljebb a férjének van köze, másnak nem.

Érthető a felháborodás, hiszen ha minden rendben van velük, akkor nem nagy elvárás a férjtől, hogy saját gyereket szeretne. Aki úgy gondol a várandósságra, hogy szenvedés meg oda lesz az alakja, nem biztos, hogy jó anyukája tudna lenni egy árva gyereknek. A lemondás és önzetlenség nem csak arra a 9 hónapra szól, hanem sokkal tovább.

2010. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
23%

szerintem az anyaság megértése, átérzése azért azalatt a 9hónap alatt erősödik meg, kit érdekel az alak azt vissza lehet nyerni lásd szupersztár anyukák ;)) de amúgy is vissza lehet...


de emellett jó dolog segíteni egy árva gyereken, persze, legyen 1:1, vita megoldva.

viszont a sajáton is, az örökbefogadáson is jó, ha sokáig (=hónapokig, évekig) gondolkodik, tervezgeti az ember, hogy biztos legyen benne.

2010. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!