Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól szituált, normális, jó...

Jól szituált, normális, jó családban nőttem fel, holnapra a férjem vendégségbe hívta a bátyját, aki egy alkoholista, erkölcsileg is egy senki. a férjem miatt illik nagyon kedvesen fogadni a vendégeket?

Figyelt kérdés

Már 13 éve vagyunk együtt a férjemmel és még nagyon kevésszer voltak nálunk a bátyjáék,én pedig még sohasem náluk.(jelenleg pár éve van egy új élettársa,aki igyekszik valamennyire egyengetni,de nem bír vele ő sem,nem dolgozik,iszik).

Ami leginkább taszít tőle az az,hogy egy megbízhatatlan,felelőtlen,munkakerülő emberről van szó,akire a gyerekei sem számíthattak soha (már nagy gyerekei vannak).

Ha pénz kerül a kezébe azonnal megy a játékautomatához,illetve alkoholra költi.

Gyakran kaptam rajta amint a férjemtől pénzt követelt,illetve úgy fogalmazott,segítse már ki,nem kölcsönt kért,mert azt úgysem tudná megadni.


Nekünk két gyerekünk van,normálisan dolgozunk,megyünk is így valamire,nagyon nehéz nekem ilyen emberrel beszélgetni,vendégül láttni őt.


2011. dec. 9. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
13 évenként nagyon kevésszer próbáld kibírni.
2011. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem próbálj meg kedvesen viselkedni, ahogy az egy vendéglátótól illik, mutasd meg milyen a jó vendéglátó, ha már ők úgy sem hívnak meg titeket... Ritkán mennek hozzátok, ráadásul azért csak a férjednek a testvére, bármit is tett, tesz az életével. És mivel férjed hívta meg őket, ez azt jelenti, hogy ő kíváncsi rájuk. Nálunk is hasonló a helyzet , csak épp párom húgával, aki egy beképzelt, lenéző.... kiscsaj. De ha jönnek a férjével akkor felveszem a pókerarcot és reménykedek, hogy hamar elmennek. Kitartás a holnapi naphoz :)

2011. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bírd ki!

Szépen udvariasan báj csevegj.. szorítkozz a legkevesebbre. Sajnos az,hogy téged ennyire taszít az erkölcsisége még nem ok arra,ohgy ne engedd be. Az már más lenne ha állandóan balhékat csapna nálatok.

ennyit megérdemel a férjed. Ezzel őt tiszteled meg.

2011. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Legalább jó kis elrettentő példa lesz a gyerekeidnek, h hová lehet süllyedni.


Az én apám olyan alkoholista volt (belehalt), mint a sógorod. Anyám meg egy rendesen dolgozó ember, aki elvált tőle, h így nekünk könnyebb legyen. Sem a nővérem, sem én nem lettünk olyanok, mint az apánk, pedig mi a válásig együtt éltünk és utána is sokat találkoztunk.

2011. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy a vendégség idején egészen normálisan fog viselkedni. Próbálj hozzá kedves lenni és ne alázd meg, ne légy elutasító. Mégis csak a férjed testvére.
2011. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy Veled viselkedik az ottléte alatt, annak megfelelően bánj vele.
2011. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jól szituált vagyok, akkor azt is tudod, hogy ilyenkor mit kíván az illem. Szóval viselkedj kedvesen, de ne add ki magatokat, és nem is kell csicskának lenned. Légy házigazda, és ha ezt jól teszed, akkor szavuk sem lehet rád. Ha annyira ritkán találkoztok, akkor azt ki lehet bírni.


24/n

2011. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!