Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak állandóan...

Mit csináljak állandóan ordíttatja apám a tvt, fáj a fesem, mert ilyen beszédmorgás hallatszik át, és zavar, emellett pedig minden ki***ott este szólok neki, és ugyanúgy történik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hiába szólok neki le***ja, egy ilyen beszédmorgást hallok csak a másik szobából, és ez a tv. De valami olyan szinten idegesítő, konkrétan a fejem fáj már ettől, és nagyon idegesít!!
2012. jan. 28. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A füldugó mindig jó szolgálatot tesz.
2012. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is beszélgessél màr el vele egy cseppet.Ha nem működik elsőre a beszélgetés,vagy nem érti meg hogy mennyi 1+1,akkor másnap és utàna és utàna is próbàlkozzàl,de ne partizàn módjàra hanem csak szépen.Ha teljes kudarcba fullad a "Vedd már halkabbra project" akkor nincs màs hàtra mint a tévét megpiszkàlni(persze miutàn áramtalanítottad).
2012. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egy jó kis fülest ajándékba :) Vagy aludj Te is tévére.

Esetleg vételezz egy űberizmos távirányítót magadnak, amit ráhangolsz a tévéjére és lehalkítod vele :)

2012. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is ugyanez volt.Én éveken keresztül balhéztam vele,hogy halkítsa már le azt a sz.rt.Egy ötlet:rontsd el a tévét.Tényleg.Én ezt tenném.
2012. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Hallgass valami brutál zenét mégnagyobb hangerővel!
2012. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de ismerős! Mi az emeleten lakunk egy olyan családi házban, ahol külön lakásban lakik fater a fszten, mi meg fenn. Elvileg nem kéne felhallatszani, de a vastag vasbeton födém ellenére az, amit a kérdező "beszédmorgás"-ként aposztrofál, mi úgy hívjuk: tönönönönönönő, azaz fater tönőzik. Én a vezetékes telefonjára szoktam csörgetni (az nem írja ki hogy én vagyok) és amint elhallgat a tönő, abbahagyom. Mire felvenné, már bontottam a vonalat. Apám nem tudja, hogy én vagyok, néha egy-egy este alkalmával 5x-10x is kénytelen vagyok ezt tenni, mivel a megbeszélés csődöt mondott.
2013. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 David82 ***** válasza:
54%

A tévé öl, butít, nyomorba dönt. Olyan mint az ital, sőt, még rosszabb -ezt nekem mondták egyszer egy értekezleten. Nos, igazuk van, én soha nem szoktam tv-t nézni, csak ha valami ismeretterjesztő dvd-t veszek.

Adj faterod kezébe egy könyvet, hogy az ostoba műsorok helyett inkább olvasson, mert az olvasás hasznos dolog, fejleszti a memóriát, a tv viszont elbutít. Erről meg kell győznöd valahogy.

2013. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!