Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lépjek, ha kiderül?

Mit lépjek, ha kiderül?

Figyelt kérdés
Van egy évek óta tartó kapcsolatom, párommal nem költöztünk össze, mert nappalin járok fősulira. Hétvégente nála vagyok,főzök neki, kitakarítok, mindent megcsinálok. Hétköznap viszont párom szinte állandóan az anyjánál van, amivel nincs is gondom, de idős asszony, nyugdíjas. Főz rá, mos rá, nála eszik, nála fürdik+minden, de egy fillért nem ad neki. Pedig jól keres, és az anyja nem sok nyugdíjat kap. Hiába mondja neki a füle botját nem mozdítja, de most olyan szintre jutott el, hogy tőlem kért pénzt, amíg nem jön a következő nyugdíj. Én gond nélkül adtam neki, mert ő is amiben tud segít. Engem frusztrál, hogy annyi esze nincs, hogy x összeget letegyen havonta. Én nem mondom senkinek, de mi lesz ha ő elszólja magát. Párom majd engem fog basztatni. nem tudom mitévő legyek. Eddig is hiába beszéltem, hogy segítse a saját anyját, nem foglalkozott vele.
2012. jan. 29. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki kerek perec: drágám, anyukád ma kért kölcsön pénzt, és én adtam neki. Jó lenne, ha jobban odafigyelnél rá, és segítenéd, mert nehezen jön ki a nyugdíjából, te viszont nála eszel, fürdesz, és egy fillért nem kap ezért, pedig megtehetnéd, hogy adsz neki.


Na erre mit lép?

2012. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval értek egyet,de válaszolnék a kérdésére is hogy erre mit lép:lehet lecseszi a barátnőt is meg az anyját is,de legalább elgondolkodna!
2012. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Az elmúlt 7 év alatt megismertem és tuti balhé lenne. Főleg az miatt, hogy én mért nem mondtam el. De ha neki nincs ennyi esze?? :(
2012. jan. 29. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig beszélj vele mindenképp. Mert irtó gáz, hogy te segíted az anyját, te, aki nappalis fősulis vagy és nem a te anyád, még csak nem is az anyósod, ő meg jól keres, sokat van nála, és mégsem.


Nem tudom, bennem ez nagyon rossz előérzetet keltene, kiábrándító egy férfiban az ilyen...én tuti beszélnék vele. És ha még neki állna feljebb, akkor igen helyreraknám.

2012. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!