Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Sokat ront nálatok a...

Nők! Sokat ront nálatok a helyzeten ha kiderül hogy a férfi az anyjával él együtt?

Figyelt kérdés
nem tinédzserekről van szó hanem 35+ feletti férfiakról. Mit gondoltok erről?
2012. jan. 15. 20:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát elhamarkodottan nem ítélek, előbb próbálom megismerni a helyzetet részletesen. Ha mondjuk rendesen dolgozik, netán még tanul, ezért nem tudott összespórolni lakásra valót, de ugyanakkor független és az anyukája nem szól bele az életébe, akkor semmi problémám vele. Ha viszont az anyjától függ minden szempontból és önálló döntésekre nem képes, akkor én nem vágnék bele.
2012. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

Nekem személy szerint semmi kifogásom nincs ellene!

Viszont ennyi éves korban, gondolom a pasinak van megtakaritott pénze, hogyha arra kerülne a sor, hogy családot alapitson.

2012. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Csak lássam a szándékot hogy el akar onnan költözni amint van rá lehetőség.

(párom is szüleivel élrt,mivel 25 évesen végzett a sulival,szülei lakhelyén kapott melót,nem volt senkije,minek bérelt volna lakást.De amint jöttem én,és komolyabbra fordult,ő mondta hogy akkor költözés )

2012. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
tegyük fel hogy nem anyagi okok miatt laknak együtt hanem kényelmi szempontból. mama hotel effektus. így?
2012. jan. 15. 20:20
 5/34 anonim ***** válasza:
79%
én ismerek ilyet. nekem úgy jön le, hogy az ilyen ember képtelen magáról gondoskodni(élősködő), de ha azért lakik a szüleivel, mert olyan a helyzet(pl betegek és nem tudja kire bízni) akkor azt meg értem. de egy felnőtt férfi, tudja már eltartani saját magát.
2012. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
58%

"mama hotel effektus"


Ez mit jelent?bocsi

2012. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%
Ezek a férfiak sohasem képesek igazán leszakadni az anyjukról. Én biztos nem választanám ezt a fajtát.
2012. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem tud/akar elköltözni vajon és önálló életet élni?


-anyagi okok

-érzelmi okok

-egészségügyi okok


Egy egészséges anya-fiú kapcsolat esetén a "leválás" max. huszonéves korban bekövetkezik. Ha mégsem, akkor a fenti okok "vizsgálandók."

A nők is életkortól-, egyéb jellemzőktől függően adnak választ a helyzetre, ki mit vár a kapcsolattól és ebbe, hogyan fér bele a 3., a mama.

2012. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy szimplán nem akar egyedül lakni? Egyedül lakni marhára vacak...
2012. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
41%

A "mama-hotel effekt" "érdekesen, édesen, kényelmes", de nem nekem.

Pótmamáknak nyitott az ajtó egy ilyen kapcsolatban.

2012. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!