Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van közületek olyan,...

Ha van közületek olyan, akinek nem volt gyerekszobája, ezt hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
Nekem 12 éves koromban elváltak a szüleim és az én szobámat megkapta apukám, én pedig majdnem középkorú voltam már, amikor elköltöztem otthonról, addig pedig az anyukámmal laktam egy szobában. Szinte nem is volt saját szekrényem (csak ruhásszekrény), amibe-amire pakolhattam volna, nem akkor feküdhettem le aludni amikor szerettem volna, nem addig aludtam ameddig szerettem volna, mert nem akartam zavarni anyut a napi dolgaiban. Anyám soha nem takarékoskodott azért, hogy vehessünk egy másik lakást, minden pénz kajára ment el, mert ő mindenből a legdrágább dolgokat veszi. Soha nem spórolt még meg 10 ezer forintot sem, amit félre tett volna, pedig viszonylag jó fizetése volt, apámtól pedig viszonylag magas gyerektartást kapott. Váláskor kapott apámtól (mai értéken) 2 millió forintot, valamint még anyámé volt a fél lakás is. A 2 millió úgy eltűnt, hogy fogalmam sincs mire költötte. Mit gondoltok az ilyen anyáról? (Egyébként félreértés ne essék, jólelkű asszony az anyám, csak nem tud bánni a pénzzel. Emellett pedig semmibe vette azt az igényemet, hogy szerettem volna saját kis kuckót magamnak. Mindig azt mondta: "Miből vettünk volna másik lakást, nem akartam volna rosszabb körülmények közé kerülni")

2012. jan. 29. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, és anyámmal vagyok egy szobában. Mi úgy oldjuk meg, hogy ha valaki itt akar aludni, akkor előtte az én ágyamat kivisszük a konyhába (az anyáé nagyon nehéz, és szétbontás nélkül szerintem ki se férne az ajtón), anya a konyhában alszik azon, én pedig az anya ágyán, és az is, aki itt alszik nálam. Szóval nagyjából meg lehet oldani, de mondjuk eléggé kellemetlen, amikor a barátommal alszok anyám ágyán..:S De még mindig jobb, mintha csak én mennék mindenkihez..

20L

2012. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromig egy szobában laktam a két nagyszülőmmel, utána lett külöm szobám. Saját lakásba 43 évesen költöztem egyedül, azóta már vendégeket sem szívesen fogadok..
2012. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!