Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Mit csináljak, ha úgy érzem hogy a barátnőm már csak az apám miatt van együtt velem?

Figyelt kérdés

Minden úgy kezdődött, hogy 8 hónapja bemutattam egymásnak őket. Feszültek voltak, nem oldódtak fel, meg semmi. Aztán 7 hónapja együtt vacsoráztunk és kérdezte apám tőle, hogy "úgy hallottam otthon te főzöl. miket szoktál?" "például csilis babot, tegnap is." "és azt hogyan?" "hát üvegesre pirítod a hagymát az olajon...és hát....beleba*szol mindent." És azóta hatalmas spanok.

Ma is elmentek csak ketten acélbetétes bakancsot venni.

Így is nagyon nagy bökkenő volt a kapcsolatunkban, hogy én dubsteppet, ő meg rockot, metált hallgat. Ahogyan apám is.

Ha át jön már rohan apához, meg apa is állandóan szekál hogy mikor jön már át, mert olyan jó zenét talált blabla..folyamatosan szívatják egymást, amikor itt aludt, akkor is apa bejött egy szódásüveggel és leöntötte az ÉN csajom, aki erre nem hogy megharagudott volna rá, egy szál bugyiban és egy toppban végigkergette a házon...majdnem együtt mentek még novemberbe valami koncertre...hál istennek hétköznap volt és apa nem tudott menni..

mit csináljak?


2012. jan. 29. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, végül kiderül, hogy viszonyuk van... Vagy tényleg csak nagyon hasonló emberek és megértik egymást. Mennyi idős az apád? Milyen a kapcsolata édesanyáddal? Párod mennyi, mióta vagytok együtt?
2012. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátnődnek él még az apukája?
2012. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elváltak a szülei, ritkán látja az apukáját..
2012. jan. 29. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélni erről a barátnőddel?
2012. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
uhh ez durva. Hány éves apukád és hány éves a bnőd?
2012. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Miért baj az, ha jóban vannak? Ha ilyen a viszonyuk, amiket leírtál, gondolod csak azért van veled együtt, hogy találkozzon apukáddal is? Szerintem ha már ilyen jóban vannak, simán tartanák a kapcsolatot akkor is, ha ti szakítanátok.


Egyébként az én párom édesanyámmal van jóban. Telefonálgatnak egymással, smseznek, összeülnek dvd-zni, együtt mennek vásárolni, sőt még színházban is voltak együtt. Én nagyon örülök neki, hogy jóban vannak.

2012. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy tényleg csak az apát látja benne, ami neki hiányzik.
2012. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nyilván tisztázni kéne , kérdezd meg apukádat hogy ő szimplán csak barátságos és barátok a barátnőddel , vagy netán többet érez iránta , közben nézz a szemébe úgy szerintem nem fog a fia szemébe hazudni .
2012. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Életem legjobb "nője" egy ribi volt, akit az apám reszelgetett, miközben én hülye szép lassan beleszerettem a csajba.
2013. júl. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!