Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig laknál együtt a...

Mennyi ideig laknál együtt a párod családjával? Anyós, Após, kisebbik fiú testvér, és még nagymama is.

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy olasz a párod és kimész hozzá Olasz.oba.Munkát keressel, együtt szeretnétek élni.De amíg nem találsz munkát addig ideiglenesen a együtt kéne lakni mindenkivel. Meddig bírnád?

2012. jan. 28. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én elég jó alkalmazkodó vagyok, de persze függ attól is, hogy a család milyen.
2012. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a lakás nagysága, elosztása lenne nálam a szempont, másodsorban az, hogy milyenek a családtagok.
2012. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hááát külön ágyban alszunk, azt mondják távolságot teremt a két félbe és nem tesz jót...de nem lehet összetolni. rendesek, csak a nagymama minden nap itt van, egész nap főz és takarít mindenbe bele kell szólni, és mindent tudnia kell. Néha már az agyamra mennek hogy egyfolytába beszélnek.de persze elvonulok a szobámba, h kicsit egyedül legyek.
2012. jan. 28. 14:53
 4/18 A kérdező kommentje:
és nem tudom meddig bírom, mert ugy érzem nem tesz jót a kapcsolatunknak hogy velük vagyunk. (félek h rámegy a kapcsolat) nagyon szoros a kapcsolat köztük, mindent megbeszélnek....
2012. jan. 28. 14:54
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Ismerve őket egy percig se. Inkább albérlet vagy bármi más.
2012. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 timike26 ***** válasza:
47%
hmmm,mintha rolam irtad volna.ugyanebben a helyzetben vagyok èn is.ès elkell mondjam egy kinszenvedès egyutt èlni anyossal apossal sogorral.màr egy ève birom,mert a pàrom hàza most kèszul.de a kèrdèsre vàlaszova:99% a vitàink a csalàdja miatt vannak,ugyhogy minden nap egyre nehezebb.de tudom hogy lesz eredmènye,csak ki kell vàrni,ès a kapcsolatunknak ezt tul kell èlnie.
2012. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Aki olasz párt választ, annak ezekkel a körülményekkel számolnia kell. A"mamma"a családfő, az már biztos. Nincs olyan, amiről ne tudna, ami a családban történik, sőt az egész kiterjedt rokonságban. Más szokások, és aki a népes, összetartó családhoz nincs hozzászokva, annak biztosan furcsa. Pedig, ha olasz feleség leszel neked is így fog kelleni élned. Magánélet nélkül.
2012. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 timike26 ***** válasza:
47%
èn is olaszorszàgban,olasz csalàddal.....kitartàs,ha kemèmy vagy ok meghàtràlnak csak ne hagyd magad!!
2012. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Ameddig kibírnám, aztán huss! Kirepülnék valamerre.
2012. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz örülni ennek, de ha egy olasz pasival jöttél össze, akkor ezzel számolnod kell. Tipikusan hangosak és családszeretők. Ergo kábé esélytelen, hogy elvond a családjától. Lehet, hogy ráveszed, hogy költözzetek külön albérletbe, de valószínű, hogy akkor átmennek majd a rokonok. Ha meg ultimátumot adsz neki, hogy vagy te, vagy a családja, akkor jó eséllyel a családjára esik a választása. Szinte biztos, hogy az egyetlen megoldás a családjának az elfogadása lesz, de azért beszélj vele, hátha megérti a problémád.
2012. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!