Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már megcsalásnak számít?...

Ez már megcsalásnak számít? Nem értem.

Figyelt kérdés

Már 4 éve boldog párkapcsolatban élek, és hála a jó Istennek semmi megoldhatatlan problémánk nincs.

Én kiskorom óta nagyon félek a sötétben, ha egyedül vagyok, és ezt a párom is tudja.

A minap egyedül maradtam a bentlakásban, mert a többi lány hazament, mert csak nekem volt vizsgám másnap. Este 8 órakór beszélgettem telefonon a párommal, és ő megérezte a hangomon, hogy egy félek. Így azt javasolta, hogy ha akarok átmehetek aludni a fiú (akinak komoly kapcsolata van már 2 éve) évfolyamtársamhoz, így nem leszek teljesen egyedül, és ő is nyugton lesz, hogy nem lesz semmi bajom. (ráadásul ismerik is egymást).

Aznap azzal a fiúval készültem fel a másnapi vizsgára, segítve neki, mert nem értett mindent. Így ő sem haragudott, hogy ott aludtam.

Ebben mi rossz van, mert anyum szerint egy tisztességes lány nem csinál ilyet.


2012. jan. 30. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem megcsalás, főleg ha "engedélyt" kaptál rá, de nekem nagyon furcsa lenne komoly kapcsolatban befeküdni egy másik (szintén komoly kapcsolatban élő) pasi mellé, ahogy az is furcsa lenne, ha a párom mondaná.
2012. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki ennyire fél a sötétben annak oka van,és nem a szomszéd sráchoz kell rohanni,ahogy életed során nem teheted meg,hogy mindig átrohansz a szomszédhoz ha a férjed nem lesz otthon,hanem el kell menni dilidokihoz aki megkeresi a probléma gyökerét,és kikezel ebből a fóbiából..

Most komolyan.Ha ne adj isten az élet úgy hozza,hogy kórházba kerülsz(ne történjen meg,nem kívánom) akkor minden este odabújsz a férfi orvos mellé?? vagy mi van ha egyedül vagy a kórterembe? akkor átmész egy másikba???


Ez nem megcsalás,hanem egy fóbia amit KI KELL KEZELNI:

2012. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem megcsalás, mivel a párod engedélyével történt, na meg egyébként se volt semmi.

De igaza van az első válaszolónak, tényleg fura a helyzet.

2012. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem egy ágyban aludtudk, mert minden részlegen 6 ágy van.
2012. jan. 30. 11:24
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek a sötétben,de én felkapcsolom a sólámpát,és úgy alszom.:)
2012. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy hosszútávon nem lehet ezt csinálni, és próbálom kordában tartani a félelmem, és megoldásokat keresni, de most nem volt jobb.
2012. jan. 30. 11:44
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megcsalás.

Ennyi erővel az is az, ha megérintesz valakit.

2012. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A dolog "megcsalás" részével tényleg nincs probléma. Tehát semmi olyan nem történt ami tisztességtelen lenne, ahogy anyukád mondta.

Az viszont tény, hogy a helyzet furcsa, és ezt mélyebben meg kell vizsgálni. (Mármint a félelem részét. ;) )

2012. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt semmi megcsalás. Ha a párod tudtával aludtál ott a fiú szobájában és nem történt semmi és senkinek semmi baja az egésszel, akkor ne foglalkozz mással.
2012. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalás, hiszen a párod tudtával, beleegyezésével, sőt ajánlatára mentél át a fiúhoz, ráadásul nem is történt semmi.

A félelmet viszont tényleg kezelni kell, akár orvoshoz is fordulhatnál.

2012. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!