Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes az, ha egy 10 éve...

Természetes az, ha egy 10 éve tartó házasságban már csak barátságot érzek a másik iránt? Ebbe bele kell nyugodni? És a szerelmet mostmár felejtsem el?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak igaza van, 15 év házasság távlatából mondom.
2009. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat! Pont e között a két álláspont között őrlődöm én is. Hiszen nagyon szeretjük egymást, és igen, vannak intenzívebb és unalmasabb időszakok is. Lehet, boldognak kéne lennem, hogy ez megadatott. Ugyanakkor lángoló szerelmet sosem éreztem. És mélyen legbelül nagyon vágyom rá. Szörnyű lenne belegondolni, hogy enélkül az élmény nélkül kéne leélnem az életem. De mostmár nélküle is szörnyű lenne. Nehéz. Mindenesetre minden válasz nagyon elgondolkodtató, még egyszer köszi.
2009. máj. 31. 07:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Érdekes kérdés...engem 5 év után pakolt ki valaki az életéből, azzal, hogy már nem lángolunk, unalmas (4 évig nagy szerelem volt), beleszeretett valakibe. Aztán ez a következő szerelme csak pár hónapig tartott. Lángolás volt, de hamar elmúlt. Nem lett volna jobb kitartani és beletörődni, hogy megváltozott a kapcsolatunk? Azt hiszem ma az emberek mindent akarnak: szenvedélyt és biztonságot egyszerre. Hát az lehet hogy nem megy. Biológiai okokból sem lehet nap mint nap imádni valakit...
2009. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6 és fél éves a kérdés. ha vki még olvassa, most mi a helyzet ?
2016. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!