Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem akar sokat vagy ez...

A férjem akar sokat vagy ez tényleg természetes?

Figyelt kérdés

Lányok! Ti mennyire tartjátok fenn az erotikát a hétköznapokban? Flangáltok szexi fehérneműben, vagy csak egy szál semmiben szoktatok házimunkát végezni? Küldözgettek magatokról fényképeket néha-néha, meglepetésszerüen a férjeteknek? Vagy dobtok neki izgató smseseket?


Ez mennyire elterjedt? Tényleg sok nő csinálja ezt és csak én vagyok maradi, hogy úgy gondolom, oké, hogy néha-néha megtörténik és néhány nő csinálja ezt, de azért ez nem az átlag?


2011. nov. 6. 10:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

fürdés után szoktam meztelen járkálni, teát csinálok, kicsit hempergek az ágyban de kb. ennyi. Reggel pedig általában melltartóban és bugyikában reggelizek és úgy is készítem el.


egyébként ki hogy szokta meg, nem hiszem, hogy maradi lennél

2011. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom hány éves vagy de ez mintha egy női magazin ötletei lennének :)


Én szoktam pucérkodni de nem a barátomnak, hanem egyedül is, nálam ez a megszokott :) nudi kedvelő vagyok. Ha te nem érzed szükségességét ne tedd, DE a női magazinok nem véletlen írták ezeket. Van némi alapja a cikkeknek. Pl. nem szabad hagyni, hogy néhány év után ellaposodjon a kapcsolat, ezért be kell csempészni a hétköznapokba is a plusz erotikát.

2011. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez gátlásosságtól függ. Mivel belém nem sok szorult, ezért szoktam pucéron rohangálni a pasi előtt. Képet azonban soha nem csinálok. Azzal vissza lehet élni. És mivel az én kapcsolataim nem valami tartósak, inkább jobb az elővigyázatosság.


27/n

2011. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

2. vagyok, meg így elolvasva a kérdést "A férjem akar sokat..?"

Ezek szerint ő vágyik rá, hogy kicsit feldobjátok a hétköznapokat. Nem lehet, hogy keveset szexeltek? Vagy csak egy pózban? Vagy (ne haragudj) unalmasan? 20 éves vagyok nem akarok kioktatni senki véletlenül se (főleg, ha idősebb vagy) csak egy a tanácsom: Ne legyél egy darab fa, élvezd a szeretkezést és ami a legfontosabb mutasd is ki. Esetleg változatosabb szexuális élet? Lehet ez hiányzik :)

2011. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem maradiság kérdése. Én csak nyáron szoktam meztelenkedni a lakásba vagy ha borzasztóan meleg van a fűtés miatt, mert van hogy a tüzelést kicsit túlzásba viszi a férjem (nem direkt). Egyébként hétköznaponként néha előfordul hogy kicsit nudizok a lakásban vagy egy szexy kis fehérneműben várom a páromat. De a férjem nem követeli azt hogy így legyen ez, legtöbbször csak hétvégén szoktunk szexelni, hétköznap nem nagyon, de volt rá példa hogy előfordult:)
2011. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

34 éves vagyok és 9 éve vagyunk együtt a férjemmel.

Heti 2-3 alkalommal van szex, általában a hálószobában. Reggelente nyitott köntösben mászkálok, meg van 1-2 szexi fehérneműm. Én úgy gondolom, hogy beleférek az átlagba azzal, amit csinálok.


Ezért gondolom azt, hogy esetleg ő egy álomvilágban él, amikor azt képzeli, hogy amitől tombol a média az az átlag és minden nő folyton mindenféle erotikus csábítással bombázza a pasiját.


A másik meg, amit nem igazán értek. A nőknek nehezebb izgalomba jönni, nem a férfiaknak. Mégis nekünk kell őket elcsábítani? De ha egy nő nincs izgalomban, akkor hogy csábítson? Nem inkább a pasiknak kéne megtenniük mindent, hogy a nőket felizgassák?

Vagy ebben megint csak én vagyok átlagtól elétrő és amúgy a nők non stop izgalomban vannak csak én nem?

2011. nov. 6. 10:49
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Szoktam fehérneműben mászkálni előtte, mert imádom, ahogy néz. :)

Sokszor fürdés után csábító szettben várom őt, ezzel mindig sikerem van.

SMS-t gyakran küldök neki (mármint erotikus tartalmút), de mostanában sajnos nem igazán vevő rá. :(

Képeket is szoktam küldeni (MMS), de mostanában nem, mert szülés után van pár kiló feleslegem, és annyira nem nagy az önbizalmam. :D

De ha valaki ezt nem csinálja, az nem maradi. Csak éppen különbözőek vagyunk, más dolgok indítanak be minket.

2011. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

én meg pont az ellenkezőjét olvastam a meztelenségről.


ha egy nő nem sejtet, hanem mindig ott van meztelen, az rendkívül unalmas lesz annak aki mindig ezt látja.

2011. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

10:49

"A másik meg, amit nem igazán értek. A nőknek nehezebb izgalomba jönni, nem a férfiaknak. Mégis nekünk kell őket elcsábítani? De ha egy nő nincs izgalomban, akkor hogy csábítson? Nem inkább a pasiknak kéne megtenniük mindent, hogy a nőket felizgassák? "

én ezzel MAXIMÁLISAN egyetértek, mint nő.


nálunk is sokszor van én játszom magam neki, én vagyok az aktív fél, de a szexet igazából csak ő élvezi....

tehát ez így nem jó, annyi szent.

2011. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is probléma, pedig még "csak" 2 éve vagyunk együtt. Drága párom azt hiszi, hogy minden nő otthon is magassarkúban és kisminkelve járkál. Nekem néha az agyamra megy, hogy mindent leredukál a szexre, pedig nem mondható unalmasnak a szexuális életünk... ;-)
2011. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!