Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám összejött a barátnőmmel,...

Apám összejött a barátnőmmel, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Apám 43 éves és megtudtam hogy a barátnőmmel kavar. Ő 22 éves és teljesen ki vagyok bukva hogyan is kezeljem ezt a helyzetet. Egyrészt mit akar apám egy ilyen fiatal lánytól? valamint félek hogy csak kihasználja a barátnőm anyagilag.
2012. jan. 30. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ülj le, és mond el neki amit gondolsz. amúgy barátnőd szerinted tényleg kihasználná apukádat?
2012. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

Ha nagyon idegesít,vagy az apukád meg az anyukád együtt élnek, és megcsalja őt, akkor szerintem fenyegesd meg a kiscsajt, ha még mindig folytatja keverj le neki néhány pofont,szégyenítsd meg nyilvános helyeken,a közösségi portálokon, stb. Hidd el elmegy a kedve ezekután.

De ez csak az én véleményem...

2012. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Antimod ***** válasza:
100%
Szép fater. Szép barátnő.
2012. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

A 44 éves apámnak is egy 21-22 éves (pontosan nem tudom) barátnője van. Igaz, nem az én barátnőm, dehát 20 éves vagyok, akár a nővérem is lehetne...

Először marha bizarr volt, de már megszoktam, 2 éve járnak, szeretik egymást, különösebben nem foglalkoztat.

2012. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
Az idősebb palik miért a kislányokra buknak?Ez valami új divat?Az ilyeneknek le tudnám rugdosni a tökeit.
2012. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
Mert a fiatal, friss húsú nők sokkal kívánatosabbak, mint a fonnyadt, löttyedt bőrű, sportmentes testű, lógó csöcsű vén tehenek.
2012. jan. 31. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És naivabbak is.
2012. jan. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát az lehet. De a prosztata gondok elől menekülő és a képzelt impotenciát kapuzárási pánikba fojtó túlkoros férfiak alapjáraton nem túl vonzóak a 20-on éves lányok számára. Szerintem. Aztán mikor a papa majd megunja, hogy egyfolytában azon rettegjen, hogy hány friss, ropogóspötsű fiúka nyalja körbe a lányakorú barátnőjét, majd visszapártol a fonnyadt, sportmentes testekhez. Vagy majd néhány év múlva a csaj unja meg, hogy a pasija a folyamatos teljesítménykényszertől üldözötten szépen megkattan. No persze ez nem törvényszerű, de én az esetek 80%-ára igaznak mondanám. Majd meglátjuk.
2012. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!