Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Bartom összejött a barátnömm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Bartom összejött a barátnömmel és most meg ki akar velem békulni.1évig voltunk együtt egy féléve vagyunk külön de én még mindig szeretem. Mit tegyek? Békuljek ki vele? Meg igérte hogy meg változik de nem tudom hogy higyek e neki? ű

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar semmit csak tényleg kibékülni akkor szerintem semmi akadálya. Ha viszont megint összejönne veled akkor ne engedd.Az ilyen "megígérem hogy megváltozom" pasikban ne bízz.
2010. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Képes volt otthagyni a barátnőd miatt. Van az ilyen embernek/embereknek lelke? Tudja mit okozott neked azzal, hogy két imádott személyben kellett egyszerre csalódnod?

Tudod... én egyszer kaptam rajta a barátnőmet a pasimmal. "Csak" egy csók volt, de attól kezdve nem volt se pasi, se barátnő. Nem is volt képük elém állni és bocsánatot kérni, vagy magyarázkodni, szerintük rendben van az amit tettek, és az is hogy azóta feléjük sem néztem (ők sem felém). Ha most a barátnőddel lépett le legközelebb kivel fog? Én emiatt bármennyire is fájna elmondanám neki, hogy nem lehet folytatása, mert képtelen lennék benne bízni, ennyi.

2010. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
minden pöc$ö$ azt ígéri, hogy megváltozik. nem változnak meg. 18f
2010. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ujra összejöni akar velem. És igen nagy szenvedést okozott ezel és még mindig fáj

eszt nem lehet elfeljteni

2010. ápr. 16. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!