Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú, akibe szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú, akibe szerelmes vagyok, összejött a legjobb barátnőmmel. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Fogalmam se volt mi alakul közöttük, egyszer csak bejelentették. Úgy vettem észre, a srác is keresi a társaságomat, de nem mertem nyitni felé, én még abban a korban élek, ahol a fiúk udvarolnak a lányoknak, és nem fordítva. Félreértettem a jeleit. A barátnőmbe szerelmes. Nagyon nehéz most. Mit tegyek? Olyan értéktelennek érzem magam, hogy engem a srácok csak haveri alapon kezelnek. Pedig szerintem nem vagyok kevésbé csinos vagy kevésbé értelmes, mint pl. ez a barátnőm.


Segítsetek, mert nagyon magamba zuhantam :(

20L


2012. jan. 17. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, mindig van jobb fiú. A barátnőd meg ismerhetne annyira, h nem jön össze azzal a gyerekkel(Az én véleményem szerint).
2012. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátnőm lelépett a pasimmal... Mindig van jobb. Azt gondoltam én is hogy vége. Soha nem találok még egy ilyen normálisat. Aztán láss csodát mégis. Fel a fejjel. Ja és nem lehet, hogy mivel nem mertél nyitni ezért ment rá a barátnődre? Bár így se jobb a helyzet.
2012. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én úgy gondolom a bnőm sem nyitott felé. Ő amolyan depis félénk típus, bár én se vagyok jobb, de a büszkeségem megvan hozzá hogy ne másszak rá senkire meg féltem a kudarctól is... szóval nagyon fura a helyzetem. Köszi az eddigi tanácsokat. Majdcsak lesz jobb, sok fiúval találkozom az egyetemen.
2012. jan. 17. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Állítólag ti sokkal jobban értitek a jeleket és a testbeszédet. Ha pedig játszod az elérhetetlent, akkor mégis mit vártál? A barátnőd lépett, te nem. Így jártál.
2012. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ő sem lépett... ma elmesélte a sztorit, a fiú nyomult rá totálisan. Persze a barátnőmnek is tetszett.

A bnőm sejtette hogy nekem is de tagadtam előtte, féltem h kiderülne hogy fülig szerelmes vagyok a srácba (egy régebbi bnőm árulta már el sajnos titkaimat másoknak és azóta ilyesmit nem bízok senkire.)

2012. jan. 17. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyit a nő választ elméletről.
2012. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!