Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósékkal együtt lakni,...

Anyósékkal együtt lakni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 13:18
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
83%
Soha nem mennék bele ilyenbe, semmilyen jó viszony mellett!
2012. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt én írtam anno, most megint padlón vagyok, pár bíztató szó jól esne.

2012. jan. 30. 13:20
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Apósommal lakunk de már kész katasztrófa :| :S elegem van már belőle is
2012. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
mi laktunk anyossal,rémálom.Állandó vita szemétkedés.A vége az lett örült nagy vita a fiával és költözés külön élet csak mi.....
2012. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére csak egy hónapig laktunk ex páromék szüleinél átmenetileg. Nekem ugyan semmi bajom nem volt velük, de ők nem igazán kedveltek, főleg az apa, még a fiával sem jött ki jól, így egyértelmű volt a költözködés az ő részéről is. Kellemetlenül éreztem magamat náluk, úgy éreztem csak nyűg vagyok számukra, többnyire ha otthon voltunk, inkább elvonultunk a szobánkba.
2012. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Albérlet! Szülőkhöz soha, nem fog sokáig működni, nagyon egészségtelen.
2012. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Egy barátnőm mondta, hogy mielőtt az anyósához költözött a férjével, addig kenyérre lehetett kenni az anyóst, de miután odaköltöztek, a barátnőmet állandóan cseszegette az anyós a lányával (sógornőjével) együtt. Kész pokol volt az élete és albérletbe menekült a férjével és a babával. Nekem is azt tanácsolta, hogy akármilyen jóban leszek majd az anyósommal, soha semmilyen körülmények között ne költözzek hozzájuk majd!


20L

2012. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Mindig neked kell alkalmazkodni, mert te mész lakni máshoz. Átmeneti megoldásnak jó, de hosszútávon semmiképp. Addig sok kitartást kívánok, és próbálj a párodra támaszkodni.
2012. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Senkitől még jó tapasztalatot nem hallottam.


LEírok egy frisset: ismerősöm és anyósa nagyon jóban voltak, pont azért költözött oda a fiatal pár, mert ismerősöm azt gondolta, tök jó lenne együtt lakni, olyan jófej és fiatalos az anyós, meg minden. No, első pár hónap még oké volt, közös ebédek, stb., aztán jöttek a gondok. Anyós egyre jobban szeretett mindenbe beleszólni, jelenleg ott tartanak, hogy kulcsra kellene előle zárni a fiatalok lakrészét, mert anyós bemászkál és pakol a lány fiókjaiban, előszedi a szennyes fehérneműjét és kimossa, és a lány szüleinek is ecseteli, hogy Jucika milyen rendetlenül hagyta a ruháit a fotelban....


Most nem tudja a fiatal pár, hogy mondja meg anyósnak, hogy mégis inkább elköltöznének....a durva az, hogy ha nem mentek volna oda lakni, még mindig tök jó viszonyban lennének.

2012. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Bár nem anyós, mostohacsalád.


Eleinte szupi volt, elvoltunk, aztán jöttek a piszkálódások, kisebb-nagyobb megjegyzések, a tegyél bmit, csak ne segíts mondatok. Négy éve lakunk itt, de egyre rosszabb. Pár hónapja mostohaanyám azt ecstelte apámnak, h tökre elkényelmesedek, meg nagyon reméli, h nem fogok majd 30 évesen is itt lakni. Ki nem állhat, mert én nem "hódolok be" neki, mint apa teszi. Ő lesi minden kívánságát, stb., én meg el sem mondok neki semmit, megteszem, amire kér, de abszolút nem beszélgetek vele.

Mindenbe beleköt, ha takarítok, akkor miért így, vasalok, azt nem úgy kell, a fürdőt képes utánam csinálni, meg olyanokat mond rá, h hányás, dirigál, nem gyújthatok gyertyát a saját szobámban, ellenőrizgeti a dolgaimat, napi szinten megaláz...


Soha többé nem vagyok hajlandó senki idegennel összeköltözni (kiv. persze párom, v velem egykorú).

2012. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!