Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most leszünk egy évesek a...

Most leszünk egy évesek a párommal és nem tudom mit vegyek neki? Fiúk tippek?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk.

Előre is köszönöm a válaszokat.

18/L


2012. jan. 30. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Süss neki egy szív alakú tortát!

Csináltass neki egy kispárnát, amin a te képed van, így mindig veled alhat!:)

2012. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csinálj romantikus estét. Sólámpa,gyertyák..masszázsolaj, szeretkezés, finom vacsora amit te készítettél, jó kis film. Ha mindenképpen venni szeretnél valamit lepjétek meg magatokat síkosítóval esetleg valami szexi fehérneműt.

19\L

2012. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Esetleg menjetek el valamilyen különleges helyre amit amúgy nem engedhettek meg magatoknak. Színház, koncert, étterem. Bár nekem tetszenek a korábbi ötletek is :)) De ez sem zárja ki a továbbiakat.


L/20

2012. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

szia, én is hasonló helyzetben vagyok, nemsokára egy év és ki kéne találni valamit:) a gond az, hogy 18.szülinapra is, első közös karácsonyra is szellemesnek kellett lennem, hiszen ezek egyszeri események, így sokmindent már ellőttem. az előttem szólók ötletei sem jöhetnek szóba sajnos, mert nálunk gyakori a masszázs meg közös fürdés meg spontán gyertyagyújtós romantikus filmezős este. szóval én arra gondoltam h csinálok neki vmi kis füzetkét, amiben mondjuk pár oldal lesz az eddigi egy évünk, képekkel, vicces sztorikkal, mikor hogy álltam vele érzelmileg stb, meg csinálok a végére egy kis listát, hogy mik a közös terveink a jövőre nézve, hová szeretnénk eljutni közösen, hogyan gondoljuk a közös életünket, milyen koncertekre kell mindenképp elmennünk, mit szeretnénk dolgozni, addig milyen állomások vezetnek (direkt nem írok konkrétumokat, nehogy ráismerjen, néha ő is nézi ezt az oldalt:)), meg ilyesmi. és minden évfordulón elővesszük majd a füzetet, kipipáljuk, amit sikerült elérnünk, beleírjuk, amit még szeretnénk, új terveket, lejegyezzük az elmúlt évet, stb. persze ez csak akkor jó ötlet, ha a barátod is vevő az ilyen dolgokra. ha esetleg ez segít valamennyit, eddig én a kedvenc gitárosáról vettem neki könyvet, csináltattam közösképes kulcstartót, meg bemondattam egy koncerten h boldog szülinapot neki (a szülinapján:P), annak nagyon örült. na mostmár tuti rájön h róla van szó ha olvassa ezt, bár remélem nem:)

remélem tudtam segíteni

2012. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!