Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most leszünk 3éve együtt a...

Most leszünk 3éve együtt a párommal, meg szeretném lepni valami különleges dologgal. ötlet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 10:11
 1/5 anonim válasza:
Szerintem te ismered legjobban a párodat, hogy minek örülne. Legjobb a gyertyafényes vacsora pezsgővel ,finom kajával:-)))))
2011. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
készíts neki saját készítésű ajándékot. én egyszer úgy leptem meg a férjemet évforulón, hogy mire hazajött, teli raktam a házat gyertyával, az "útját" is kiraktam sok sok gyertyával. én ott álltam sexi ruciba, megterítve mindenféle finomsággal, amit én csináltam, pezsgő, stb. az ajándék pedig egy tánc volt tőlem sexi fehérneműben, illetve naptár rólunk, amit én készítettem neki. mivel hosszú volt az este, csináltam egy szintén saját készítésű társasjátékot, ami teli volt felnőtt dolgokkal... úgyhogy nagyon örült az egész estének.... de akár egy hétvégi útra is elviheted valahova, vagy egy akár egy kis piknikkel is meglepheted. de a gyertyafényes vacsora valami különleges étellel, zenével, sexi rucival is nagyon jó ötlet!
2011. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy utazással lepd meg. Nyilván ez az anyagi helyzetetektől is függ, elmehettek egy hétvégére Párizsba, de akár Egerszalókra is, vagy valamelyik Kastélyszállóba.E mellé, ha nő vagy persze :), vehetsz magadnak valami nagyon szexi fehérneműt, vagy más szexi szerelést, ennek is örülne szerintem, vagy ha férfi vagy, akkor ugyanezt, csak nem magadnak, hanem a párodnak. :)
2011. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Jelents be, hogy terhes vagy.


2. Jelents be, hogy az anyósa hozzátok költözik.



Hidd el, hogy meglepődik!

2011. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. jan. 9. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!