Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi veszi rá apukát, hogy...

Mi veszi rá apukát, hogy elhagyja a terhes feleségét vagy az éppen szült feleségét, ha nem másik nő van a dologba és nem is a babával járó felelősségtől ijedt meg? S a nő nem is egy elviselhetetlen hárpia.

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 14:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
25%
depresszió
2012. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%
esetleg rájött, hogy meleg? :) Bármennyire kizárod a lehetőségeket, de akkor is vagy egy 3. jött a képbe, vagy megijedt, vagy a feleséggel van gond. Te ezeket soroltad fel...miért zárod ki ezeknek a lehetőségét?
2012. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%
érintett vagy a dologban?
2012. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Lehet úgy gondolja, hogy ő még nem készül fel az apaságra, hogy ő még élni akarja az életét. Ismerek egy ilyet. Az a baj ha észhez kap az "úriember" lehet már késő lesz. Sajnálom az ilyen embereket.:(
2012. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
egy msáik nő. akkor is, ha azt hazudja, hogy nincs másik nő. tapasztalat.
2012. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
37%
Negyedik opció: nem tőle van a gyerek.
2012. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Én vagyok az anyuka.

Még nincs kimondva a dolog, hogy vége vagy vége lesz, csak valahogy szóba jött. Pár hónapja elhidegült. Tagadja mind a három okot.

Eddig nem beszéltük meg a dolgokat, mert terhes voltam, s ha valami is szóba került sokkot kaptam, s már így is magas vérnyomással küzködtem. Azóta meg nem beszéltünk róla.

Gondoltam hátha van valakinek valami jó ötlete. Tudom egyszerűbb lenne megbeszélni, csak...

2012. febr. 1. 14:54
 8/35 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak már nem akar a nővel együtt lenni amúgy sem? Elmúlt szerelem, stb.
2012. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
27%
Hát olyan emberrel nem lehet kellemes együtt élni, aki egy komoly beszélgetéstől sokkot kap. Szóval olyan nincs hogy csak az egyik fél hibája a dolog. De én még mindig úgy gondolom, hogy az ember bármikor elhagyhat valakit, ha már nem akar vele lenni, még csak komoly indok sem kell, ha egyszerűen már nem érzi azt amiért együtt érdemes maradni.
2012. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

14:55

s erre pont akkor kell rájönni, ha jön a baba?

2012. febr. 1. 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!