Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltitek a napotbakik...

Mivel töltitek a napotbakik otthon vagytok egész nap? Olyan rossz idő van nincs kedvem kimozdulni

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hideg van, de süt a nap.


Mindjárt neki kell állnom főzni, mert 1-re kész kell lennie, akkor ér haza a lányom. Csak sokszor leragadok itt :-)

Hja meg vasalnom se ártana, pakolászni, de úgy vagyok vele hogy megvár.

Te mit csinálsz otthon?

2012. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Hol van rossz idő? Gyönyörű kirándulóidő van, bár mehetnék...
2012. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én még ezen a héten vagyok itthon, hétfőn már végre suli. Hát azért én igyekszem kimozdulni, találkozok barátnőkkel, vásárolgatunk, ilyesmi. Ha viszont itthon vagyok, akkor takarítok, filmet nézek, alszom, gépezek. 20L
2012. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Filmet nézek, tornázok, city villezek, skypolok, vásárolgatok, főzök. Ilyen hidegben kb. ennyi:(
2012. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én nemrég keltem. Arra szamitottam ma megjön a menzeszem ezért mára nem terveztem semmit.ha jó idó lenne kimozdulnék de így nem. Plasztikai mütét után lábadozom így szaunába nem mehetek pedig oda elmennék igy hogy nem jött meg.
2012. febr. 2. 10:16
 6/18 anonim ***** válasza:
Öltözz fel melegen és sétálj kint. Jót tesz a napfény és a vérkeringésnek se árt egy kis mozgás. Sportolni most úgyse tudsz egy darabig. Mikor műtöttek?
2012. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, 30 cm-s hó van és hideg :)

Délelőtt a lakásban pakolászok, főzök. Délben jönnek a gyerekek, megebédelnek utána összeporszívózok és a kicsit visszaviszem a suliba. Amíg suli van elmegyek vásárolni, leárazás van az üzletekben. Aztán haza, le a játszótérre szánkózni. Este pedig be a városba, megiszok egy bort a barátnőmmel, a szokásos csütörtök esti csajos összeülés. :)

2012. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet a séta. Vagy menj el bevásárolni, engem mindig feldob, ha délelőtt megyek, és utána főzz valami finomat. Én is itthon vagyok a héten, lehet, hogy ezt fogom csinálni, pedig amúgy rendelem az ebédet :)
2012. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Séta ilyenkor? Hol laktok ti? :)

Nálunk jelenleg -12C van.

2012. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én holnap bicózni fogok (6 km) majd lovagolni. Hétfőn nekem is suli, ki kell használni ezt a kevés kis időt, mert aztán újra tanulni kell.
2012. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!