Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom tönkreteszi a cuccaima...

A húgom tönkreteszi a cuccaimat. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Húgom (igazából féltesóm) mindig mikor nálunk van, folyton piszkál, állandóan a külsőmet bírálgatja. Ő akart modellkedni és amikor volt ilyen h*lye ingyen fotózás azon is részt vett, de hát persze nem nyert, mert nem olyan szép, meg nagyon alacsony.

én tök máshogy nézek ki, 172 centi vagyok, kék szemű, szőke. állandóan lerondáz, meg hogy nekem milyen lópofám van, meg kiírogatja facebook-ra hogy hercegnőnek képzelem magam mikor ocsmány vagyok (és hát mások látják hogy nem vagyok ronda ezért kinevetik).

mostanában amikor ottvan bemegy a szobámba és érdekes módon utána mindig baja lesz valamelyik ruhámnak.

pl. egy vadiúj fölsőm kiszakadt, pontosabban sztem ő vágta ki mert teljesen egyenletes a szakadás és egy szög v. más ilyet nem csinál. meg a nyakánál gondolom észrevettem volna.

multkor meg egy nadrágom lett nagy foltban fehér. gondolom hypót öntött rá. anyunak mondtam, de bizonyíték nélkül szerinte nem vádolhatjuk, meg az ő anyja mindent helyesel, bármi baromságot is tesz a lánya, csak neki legyen igaza.

mit lehetne tenni, le kéne buktatni valahogy. leállítani nem tudom, már mondtam hogy hagyja abba hogy folyton engem piszkál, de hát lehet neki beszélni...


2012. febr. 2. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ha ott van, zárd kulcsra a szobád ajtaját! Akkor nem tud bemenni. Ha kérdezi, hogy miért van zárva, mond meg nyugodtan, hogy az a te privát zónád. A lényeg, hogy mindezt nyugodtan. Ne veszekedj vele és ne hagyd magad provokálni sem.
2012. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez a baj, hogy a szobám olyan hogy egybenyílik a nappalival és nem lehet elzárni.

a szekrényem meg nem kulcsos

2012. febr. 2. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, soha nincs egyedül a tesód a lakásban. Egyszerűen figyeljétek a mozgását, és ha be akar menni szóljatok rá. Mondd azt, hogy te sem mégy az ő szobájába, ő is tartsa tiszteletbe a te kuckódat!
2012. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor jobb lesz, ha eldugod a legféltettebb dolgaidat! Mert mi van, ha mondjuk tönkreteszi a házi feladatodat, amin sokat dolgoztál?

Egyébként hány éves a húgod? Mert a leírásod alapján elég gyerekesnek tűnik nekem.

Szerintem a webkamera jó ötlet lenne. Lehet, hogy hülye tanácsot adok neked, de az egyik barátnőmnél ez bevált! Vagy két éve, amikor az unokatesója kislánya náluk volt párszor, az mindig bement a barátnőm szobájába és kérdezés nélkül mindenhez hozzányúlt. A barátnőm szépen kérte, hogy ezt nem szabad csinálni, de a kislány sosem hallgatott rá, az apja meg nem hitt neki. A barátnőm anyja viszont hitt a lányának. Az egyik szomszédtól kértek tanácsot (mert ő sokat segített nekik). Ő azt javasolta, hogy vagy zárják be az ajtót vagy kamerázzak be. Így is lett, vett egy webkamerát, és ennek köszönthetően bukott le. A felvételen látszott, hogy kipakolta a kicsi plüssjátékokat kérdezés nélkül, felborította az asztalon levő filckészletét. Na, ezt végre elhitték a kislány szülei és jól leszidták, főleg az anyja. Az óta többet nem engedték be a gyereküket abba a szobába, sőt állandóan szemmel tartották. A barátnőm szobaajtaja nem jó, ezért nem lehet bezárni rendesen.

2012. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!