Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg tönkreteszi a kapcsola...

Tényleg tönkreteszi a kapcsolatokat a túl sok együttlét?

Figyelt kérdés

Azért ide írom a kérdést és nem a szerelem,szex kategórián belül,mert itt azért érettebbek a válaszadók, és végülis ide is illik.

7 hónapja vagyunk együtt a barátommal. A nyáron nagyon összenőttünk a sok szabadidő, a sok közös program tulajdonképpen már együtt éltünk. Náluk és nálunk.

Volt egy hónap kihagyás, amikor vidéken dolgozott,akkor nagyon keveset találkoztunk, mikor vége lett a munkának mégtöbbet lettünk együtt.

Mások, köztük ő is azt gondolja,attól fél,hogy ez feltétlenül a kapcsolat megromlásához vezet.

Szerintem nem feltétlenül.

Rajta is észreveszem,hogy mikor nekem sok egy kicsit belőle,és azt mondom hazamegyek,akkor tulajdonképpen nem hagy, " jajj maradj már" "ne menj már el"...

De tipikus pasi. Ha meg én vagyok kicsit kiakadva azon,hogy kevesebbszer mondja már,hogy szeret,akkor nekiáll mondani,hogy fél,hogy megun,mert sokat vagyunk együtt.

Szal abszolút nem úgy cselekszik pl hétfőn,mint amit mond kedden :D

Vélemény? Tapasztalat?

Köszönöm:)

19L (+21F)


2011. aug. 29. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz lenne a kérdésed, akkor nem léteznének a házasságok.

Egyébként a rossz, gyenge alapokon nyugvó kapcsolatokat tönkreteszi, de azokért nem kár. Az erőseket viszont még inkább megerősíti. Én három éve élek a párommal, és azóta ezerszer erősebb lett a kapcsolatunk.

22N

2011. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül vezet a kapcsolat megromlásához, hiszen akik teljesen együtt élnek, azok is rengeteget vannak együtt. Persze néha jó pár nap külön, mert csak annál jobb lesz újra együtt.


Szerintem ez rajtatok múlik. Persze ha ő úgy gondolja, hogy nem jó a sok együttlét, akkor lehet meg kellene beszélnetek valami "tervet", hogy mikor találkoztok.

2011. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

köszönöm

én is hasonlóan gondolom.

amilyen változások végbemennek, ami fura lehet a kezdetekhez képest,az nemfeltétlenül romlás, hanem a kapcsolat érése nem?

2011. aug. 29. 10:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tönkre nem is, de mássá teszi az biztos. Valahol igaza van az első válaszolónak is, hogy ha így lenne akkor nem lennének házasságok. De a házasság se a nap 24 órájáról szól. Barátnőmék ezt csinálják. Ők a nap 24 órájában együtt vannak. Hát én tuti megbolondulnék. neki az az időszak volt a nehéz, amikor csak 20 órát tudtak együtt tölteni :)
2011. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggő

Mi gyakorlatilag heti 168 órából 160-at együtt vagyunk,mert együtt is dolgozunk (egy irodában ráadásul)


és nem unjuk egymást

2011. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
így van, ha a kapcsolat tönkremegy a sok együttléttől,akkor egy idő után,csak lassabban tönkrement volna amúgy is.
2011. aug. 29. 10:10
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
igen tönkre !! egy házasságban a 2 fél dolgozik és max este találkozik ..viszont .. aki csak úgy jár valakivel annak a kapcsolatát tönkreteszi...
2011. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha egyfolytában rizst kellene enned, mert azt rak eléd anyukád, akkor nem unnád meg egy idő után? Mindenkinek kell a szabadság, elhiheted, jót tesz.
2011. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egymás nyakán lógni, a házasság sem erről szól :)

Kényes egyensúlyt kell teremteni az egyedüllét meg a "közös" lét között. levegőt kell hagyni a másiknak, mert ha mindig együtt vagytok, unalmassá válhat. Te ezt Kérdező nem érzed, de lehet h a párodnak volt már tapasztalata ebben.

Nem kell napokig "kerülni" egymást, de bátran menj el barátnőkkel vásárolni 1-1 nap, ő menjen pl. focizni haverokkal. Még jobb lesz utána, mert a vágyakozás , a rá gondolás izgalma is kell néha.Tapasztalat.

2011. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Persze, és azt tudod,h a házasságok több mint fele válással végződik?:) Ha sokat vagytok együtt, hamarabb múlhat el a szerelem, és alakulhat szerelemmé sztem. Tipikus pasi, ja:D. Te meg tipikus nő vagy. Nem hiszem,h nem tudod,h a szerelem nem tart örökké, nem fog úgy égni a láng mindig, mint az elején. A kapcsolatok addig igazán jók, amíg hat az újdonság varázsa.
2011. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!