Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha börtönvisel...

Titeket zavarna ha börtönviselt apátok lenne?

Figyelt kérdés
Még kicsi a gyerek de attól félek hogy ha nagyobb lesz zavarni fogja.
2012. febr. 2. 19:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ miért ült.Ha gyilkosság , testi sértés ,pedofília miatt ülne akkor nagyon zavarna.De ha bankrablás , adócsalás miatt akkor nem csinálnék belőle olyan nagy problémát.Még mindig jobb hogy sikkasztott mintha megölt volna valakit.
2012. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Az én párom 18 évesen berúgva buli alkalmából Balatonon öngyújtóval felgyújtott egy disznóól tetejét. 1/2 nm éget le, a kár ki lett fizetve. Kapott 1 évet. Azóta rendes vállalkozó, anyagilag jól áll, példás családapa.Viszont megbeszéltük, hogy ezt nem mondjuk el a gyereknek.
2012. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Az én apám ült börtönben. Többször is. Volt olyan is, hogy a testvére helyett ült , mert bevállalta helyette. A tesónak családja volt, apám, és anyám akkorra már elváltak, így apámnak nem volt vesztenivalója. De engem nem zavar.
2012. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Lehet tudni mit követett el?
2012. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy miért ült.

Már előttem néhányan leírták, ami engem is zavarna, illetve nem igazán zavarna.

2012. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
Igen,zavarna és szégyellném. Most itt nem volt szó arról,hogy miért ült börtönben,feltételezem akkor nem volt ártatlan,nem azért mert átverték stb
2012. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem szégyelném!!!!Amennyiben nem valami nagyon súlyos dolog.
2012. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem ezzel vagánykodnék, az biztos... Bár attól függ, mit csinált, nyilván lenne, ami jobban zavarna, míg más kevésbé. Büszke nem lennék rá.

Viszont ha egyébként normális, gondoskodó apa, akkor megpróbálnék szemet húnyni afölött, hogy ült már, viszont ha rossz apa lenne, sz@rna rám, akkor nem az lenne a legnagyobb bajom vele, hogy börtönviselt.

2013. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!