Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna ha a párod...

Téged zavarna ha a párod sokat találkozgatna az ellenkező nemű haverjával, barátjával?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem.

Nekem is csak fiú barátaim vannak.

2012. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hiszen te punk vagy nem is csoda:D
2012. febr. 2. 11:41
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Igen, zavarna, meg is mondom: nem hagynám! Annak ellenére, hogy nekem mindig fiú barátaim voltak. Mert azok, akik párommal barátkoztak, kiderült, hogy némelyik akart tőle valamit, de ő, kis mulya nem vette észre, no meg nem érdekelte a csaj.

Volt egy lány, aki próbált azután is rászállni, hogy összejöttünk, egy zabigyerekét egyedül nevelő tyúk, aki azt hitte, majd talán a párom bepalizza. Elküldtem a fenébe, azóta nem száll rá a kedvesemre.

2012. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Idővel szóvá is tenném, ha nem veszi észre rajtam, h zavar a dolog. Ismerem a férfiakat és a fiú-lány közötti "barátságot".
2012. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nekem sok fiú-haverom van, szakmai okokból is gyakran kell találkoznom, beszélnem velük. Csak sajnos mostani párom iszonyú féltékeny, neki ugyanis nincenek lány barátai annyira, szerinte nem létezhet nemek közti haveri kapcsolat...:(
2012. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ja, lemaradt: F/29
2012. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen zavart. Volt egy munkatársa aki egyedülálló és amikor mi összejöttünk hirtelen nagyon érdeklődni kezdett a férjem iránt, sms-eket küldözgetett neki, hétvégén hívogatta stb... Igen féltékeny voltam. Megbeszéltük, ritkábban találkoznak, beszélgetnek azt is csak a munkára vonatkoztatva.
2012. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Mindig is "koedukált" baráti köröm volt. Van jó pár lány barátom, mindegyiknek van pasija-férje, nagyon jókat szoktunk dumálni, röhögni.


Külön lehet választani a dolgokat, ehhez szükségeltetik némi intelligencia.

2012. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Tehát nem zavarna.
2012. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Egy ideig nem zavart, de amikor egyszer megmutatta, hogy mikről irkálnak és, hogy sajnálni kell a nőt mert nem talál magának senkit, akkor láttam, hogy a nő leírta milyen férfit akar magának, és az a férfi kívülről belülről a párom volt, hiába mondtam neki, hogy az te vagy azt mondta, hogy én ezt csak bemesélem magamnak


Ez az eset óta már nem bízok a lány haverjaiban

2012. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!