Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Titeket zavarna ha a...

Szülők! Titeket zavarna ha a fiatok barátnője szinte minden hétvégén nálatok van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
Ha kedvelem a lányt, és beszáll a költségekbe, akkor egyáltalán nem.
2011. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
13%
Jah, ha kifizeti helyettünk a lakbért, akkor nem!
2011. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Mert, mégis hol lennének? A híd alatt?
2011. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
55%

Beszáll a költségekbe? Remélem fiad lesz, és majd fizet juliska adót a lány apjának mondjuk a szépészeti költségekre tekintettel, mert az ugye jóval többe kerül egy nőnek, de hát a fiad is élvezi...


Engem nem zavarna, legalább tudnám, hogy jó helyen vannak.

2011. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
26%

Mármint, hogy szombat este jön és vasárnap reggel hazamegy?

vagy

Péntek délutántól vasárnap estig ott van, ott eszik, iszik, tévézik? Ha segít és kedvelem nyilván nem zavarna, hogyha több ideig maradna, de ha ezeket nem teszi és kevesebb ideig marad akkor sem bánom...

2011. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
36%
Engem nem zavarna :-)
2011. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Már megint jönnek a faszari emberek válaszai. Elég szép, ha a gyermeketek párjától pénzt vártok el...gyönyörű.

Én szoktam menni a páromhoz, Ő is hozzánk, együtt vagyunk több mint 4 éve, eszünk és tv-zünk egymásnál, na és akkor? Nem roppant bele egyik család sem. Ahol 4 eszik, ott az 5.nek kikerül...:-S


21-L

2011. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem zavarna, ha velünk szülőkkel normális kapcsolatot tartanának, nem pedig csak elhúzódnak mindig. Értem egymásért vannak együtt, nem a családdal szórakozni, nem is arra gondolok, csak egy normális szólunk egymáshoz, nem zárkózunk mindig el viszonyra. Örülnék, hogy tudom jó helyen vannak.
2011. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Utolsóval teljes mértékben egyet értek!! Milyen már, hogy valaki pénzt akar szedni? atyaég..
2011. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert elég sokat vagyok a barátomnál,és félek hogy zavarja a szüleit, igaz hogy sajnos elváltak neki,de múlt héten szombaton volt neki meccs,és arra nem tudtam volna menni,mert külön kocsikkal mennek,és apukája felhívta őt hogy nem tudok ott lenni,mert nem egyedül megy valahova vagy valami ilyesmi,és félek hogy megunta hogy ott vagyok.
2011. nov. 16. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!