Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek el...

Hány évesen költöztetek el otthonról? / Hány évesen költöztetek össze a párotokkal, és mióta voltatok akkor együtt? Szüleitek hogy fogadták? Albérlet vagy saját lakás?

Figyelt kérdés
Mesélnétek kicsit róla, úgy összességében? Köszönöm előre is!

2012. febr. 2. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Várhatóan nemsokára - 24 évesen. Párommal 4 éve vagyunk együtt. Szüleim már alig várják, mondhatni, rugdosnak :) Nem saját tulajdon, de nem is bérlemény lesz.

Lényegében ennyi :)

2012. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen költöztem el albérletbe, akkor jöttem össze a párommal, fél évre rá költözött oda hozzám albérletbe.

Szüleinknek semmi kifogása nem volt ellene.

Rá egy évre házasodtunk, ő volt akkor 21 én 19.

Egy évre rá kiköltöztünk Németországba dolgozni, közben megszületett az első gyerekünk, fél éve jöttünk haza, vettünk saját házat. Kb ennyi.


25/N

2012. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi 19 évesen költöztünk "össze" de nálunk lakunk mert sajátba nem tudunk menni, 5 éve vagyunk együtt, 3 éve lakunk nálunk. Örülnénk ha külön mehetnénk ezen dolgozunk éjjel-nappal :) a szülők jól fogadnák, bár csendes lenne a ház elmondásuk szerint. Albérletbe nem mennék, amit lakbérre fizetnék el tudom tenni itthon.
2012. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam, mikor albérletbe összeköltöztem a volt barátommal. Pár hónap után. Messze laktunk egymástól és az ő városában találtam munkát. Szüleim elfogadták, sőt, szerintem örültek, hogy önállósodhattam.
2012. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg ennyire jó külföldön dolgozni kicsit, saját házra telne itthon belőle? bocsi az offért
2012. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen 4 éve lesz nemsokára. Saját házat építettünk, abba költöztünk.

Nagyon jó, szeretünk együtt lakni. Mivel már féligmeddig előtte is együtt laktunk (egy hónapot náluk, egyet nálunk) sok meglepetés nem ért bennünket. Viszont jó volt,hogy már tényleg, rendesen külön élünk! Akkor két éve voltunk együtt!

2012. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Először 18 évesen költöztem el a páromhoz a szüleihez.2 évig ingáztunk hol albérlet,hogy az egyik szülők,hol a másik szülők nyakára.20 évesen összeházasodtunk,és vidéken vettünk egy rozoga kis parasztházat.27 évesen elváltunk,és albérletbe mentem.28 évesen újra férjhez mentem.Jelenleg is férjnél vagyok,saját lakásban.
2012. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

Én 18 éves elmúltam, amikor elköltöztem a barátomhoz. 1 év után ő kiment külföldre, én hazaköltöztem. A távolság megölte a kapcsolatot, amit mostani fejjel már nem is bánok. Megismertem a mostani páromat, és fél év múlva újra elköltöztem otthonról a barátomhoz. Azóta együtt élünk.(2 éve) Most újra költözünk a szüleim melletti saját házban,és a családalapítást tervezzük.

Az "első elköltözésemet" nehezen viselték a szüleim, mert nem értettek egyet az akkori párommal. De a mostani páromat (vőlegényemet)a szüleim nagyon szeretik, ezért semmi kifogásuk nem volt a költözéssel. Valószínűleg érdemes lett volna rájuk hallgatnom. Bár így saját hibámból tanultam.

2012. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen költöztem másik városba, vagyis külön anyukáméktól

25 évesen össze a barátommal fél év múlva szét költöztünk. Majd 27 évesen mentem férjhez és költöztünk össze akkor a mostani férjemmel. 37/N

2012. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

22 éves múltam 4 hónappal, mikor pontosan egy év után összeköltöztem a párommal. Ez fél éve történt.

Albérletbe mentünk, azóta már a másodikban lakunk, az előzőt eladta a tulajdonosa, hogy tudjon végtörleszteni.

Az én apám nem volt oda az ötletért, mert szerinte valamelyikünk szüleihez kellett volna mennünk, hogy gyűjtsük a pénzt. Ez valóban nem rossz ötlet, csakhogy egyikőjükkel sem lehetne kijönni hosszútávon. Mióta külön élek a szüleimtől, tök jól megvagyunk, azelőtt nem így volt, túl feszült otthon a légkör, már nem bírtam. Párommal mindig kedvesek voltak egyébként, ellene nem volt kifogásuk soha.

Párom szüleivel az a gond, hogy tele vannak adósságokkal, ha ott élnénk, lenyúlnák a pénzünket, mert részben azért is jött el onnan a párom (hitelt akartak vele felvetetni maguknak). Meg aztán elég lelakott házban élnek, nekem nem tetszene az a színvonal.


Most és azelőtt is egy 2 szobás lakást béreltünk, üreset, mert néhány holmink már van.

2012. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!