Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek el...

Hány évesen költöztetek el otthonról? / Hány évesen költöztetek össze a párotokkal, és mióta voltatok akkor együtt? Szüleitek hogy fogadták? Albérlet vagy saját lakás?

Figyelt kérdés
Mesélnétek kicsit róla, úgy összességében? Köszönöm előre is!

2012. febr. 2. 20:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen másik városba,fősuli miatt,19 évesen,fél évvel azután,h összejöttünk albérletbe a párommal.Szülők nem vettek túl komolyan minket,de nem is ellenezték,azóta már másik albérletben élünk,házasok vagyunk és van egy gyerekünk.25/n
2012. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

20,5 voltam mikor elköltöztem a páromhoz, 2 hét "járás" után. Azóta is vele élek, jól megvagyunk.

A szüleim egész jól fogadták. Sajnos csak albérlet... :(

2012. febr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Márciusba költözünk össze, saját házba, szerencsére 4 hónap alatt bebútoroztunk megcsináltunk mindent ami kell.

Valamivel kevesebb, mint 2,5 éve leszünk akkor együtt, én 22 éves, és már jegyesként.

Szüleink örültek neki, már amennyire lehet, hogy kirepül az egyetlen "kislányuk" :)

2012. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

szép sorban: :)


23

22

3 éve

örültek

szüleimnek hála, saját


röviden:

egyetem elején ismerkedtünk meg és jöttünk össze. párom másik városban lakott, az én szüleimhez költöztünk először. majd eljegyeztük egymást és akkor költöztünk teljesen külön. utána egy év múlva volt az esküvőnk

2012. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
én 20 évesen költöztem el otthonról, akkor voltam fél éve a párommal. Közös albérletbe költöztünk, azóta is ott vagyunk, 4 éve.
2012. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23 évesen költöztem el anyutól, igaz 4 hónapra még apósékhoz, aztán saját lakásba. ennek már immár 9 éve
2012. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen költöztem külön, már egyből a párommal, másik városba albérletbe. 8 hónapja voltunk együtt, viszont előtte a gimiben osztálytársak voltunk és nagyon jó barátok is, így már évek óta ismertük egymást. 3 évet laktunk albérletbe, 1 éve vettünk saját lakást. A szüleink jól fogadták, természetesnek vették mindkét oldalról a kirepülést.
2012. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

18 évesen költöztem össze a párommal, ő akkor volt 20, előtte még mindketten otthon laktunk. Albérletbe költöztünk, és azon nyomban be is fogadtunk egy árva cicát. :)

Édesanyám mindenben támogatott, a párom anyukája is, bár ő azért sajnálta, hogy az utolsó gyereke is kirepül.


Ennek már 2 éve, nagyon nehezen tudjuk fizetni a számláinkat, így már felmerült, hogy ismét hazaköltözünk. De most váltottunk munkahelyet, kitartóak vagyunk, és igyekszünk nyelvet tanulni, és amint lehet félrerakni, hogy minél hamarabb kimehessünk külföldre.

2012. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

20 évesen költöztem el otthonról,közös albérletbe a vőlegényemmel :) Ő akkor 26 volt. Ennek már két éve lassan... Imádjuk a közös életet!!! :)ű

Ja,és 2és fél év után költöztünk össze!:)

2012. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!