Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is rosszul érintene?

Titeket is rosszul érintene?

Figyelt kérdés
Zavarna, ha egy volt diákotok(akivel tényleg jóban voltál)egyszerűen átnézne rajtad amikor betéved az iskolába?
2012. febr. 3. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele, inkább azokra fordítanék figyelmet, akik érdeklődnek. Egy tanárnak elég sok diák átmegy a keze alatt, felesleges egy miatt nekibúsulni.
2012. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg így lenne. De most próbálok a diák szemszögéből válaszolni: én sokszor meg voltam győződve, hogy a tanáraim nem is tudják,hogy ki vagyok, ezért nem minden esetben köszöntem előre, hanem kerestem a szemkontaktust, hogy beugrok-e nekik. Sokszor meglepődtem, hogy ennyi diákból nem csak látásból ismernek, de még a nevem is tudják.

Volt tanáraimmal meg abszolút zavarban vagyok ilyen téren, de érnek meglepetések. Olyan is volt, hogy mosolygok, már nyílik a szám és megy tovább :)


Furcsa szituáció, de lehet, hogy Neked kéne tanárként odamenni hozzá és tudtára adni, hogy nem felejtetted el. Hogy legközelebb magától értetődő legyen, hogy köszönjetek egymásnak.

2012. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régen jóban voltunk és sokat segítettem neki, aztán kissé megromlott ez a kapcsolat. Lehet, hogy emiatt néz levegőnek?
2012. febr. 6. 08:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Megromlott a kapcsolat? Te ismered a részleteket, de ennyiből én is erre tippelnék.

Ha számomra kedves volt egy tanár (és úgy érzem anno neki is kedvesebb diákja voltam a sok közül), kizárt, hogy átnézzek rajta, sőt, ha emlékszik rám, ha nem, oda köszönök, vagy ha olyan a szituáció oda is megyek beszélgetni.

2012. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért romlott meg a kapcsolatotok?
2012. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valószínűleg magán jellegű problémája volt és egyszerűen bunkó lett és tett mindenkire, de így is voltak jó pillanatai, mégis az utolsó évben teljesen hűvösen viselkedett, mintha semmi sem érdekelné és én is felvettem ugyan ezt a figurát vele szemben, de mintha észre sem venné.

Még ma is bánt, hogy valaki csak így keresztülnéz rajtam, holott 4 éven át pártfogoltam.

2012. febr. 6. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy evvel jobban elidegenítetted, hogy "felvetted az ő figuráját", és a magánjellegű probléma súlya alatt csak azt látta, hogy te is olyan vagy, mint azok, akik szintén sz*rtak a fejére, mikor gondja volt. - Persze ez csak találgatás.

De, ha a 4 év alatt az utolsó év így telt, nem értem, hogy miért vártad, hogy őszintén megörüljön neked.

2012. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!