Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik ez rosszul a...

Jogosan esik ez rosszul a férjemtől, vagy túlreagálom? Titeket hogy érintene?

Figyelt kérdés

Ma reggel a következő beszélgetés zajlott le köztünk(elég gyakoriak az ilyesmi "beszólogatások",NAGYON ZAVAR MÁR,FÁJ,ROSSZUL ESIK.Persze lehet az is hogy neki van igaza,és tulreagálom,hisz ő csak viccel.

Ő: Megborotválkoztam,hogy tetszek a ku....ámnak. /Voltak féltékeny időszakban olyan kirohanásaim,hogy persze,biztos azért illatositod ki magad mert nőhöz mész,volt is egyébként valaki,de ez most nem ide tartozik,innen neki ezek az ilyesmi beszólásai/

Én:Azod is van?

Ő: Persze,hát kú....unk ,akkor kim vagy? (itt azért mosolygott)

Én: Hát de nem pénzért

Ő:(gúnyos kacaj)


Ez több fronton is szarul esik,hogy mindig a nem létező (?) kur...ájával ba...ogat,meg az miatt a pénzes dolog miatt is,két babával vagyok itthon és ilkyen téren (is) nagyon kiszolgáltatottnak érzem magam.


2011. máj. 25. 10:40
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
82%
Úgy b@sznám ki, mint annak a rendje, csak hogy az ő stílusával éljek. Én biztos nem nézném ezt el neki, dehát te tudod..
2011. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez szerintem elég rossz helyzet :-S de ahelyett hogy belemész a játékba azt mondd: nekem ez nagyon rosszul esik nagyon fáj, ne játszadozz velem, amikor tudod hogy amúgyis fájó pontja ez az életemnek (mert elmondásod szerint volt már nője melletted) ezek a félig viccek általába veszélyesek, mert valami alapjuk van még ha nem is éppen most. Ha meg tényleg volt nője akkor tök jogosan voltál féltékeny szerintem!
2011. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg pont ennyire megbántottad a féltékenykedéseddel, most azt kapod vissza, úgyhogy viseld méltósággal.
2011. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Ő is ugy állitja be a dolgokat,mind ahogy a harmadik válaszoló irja,meg ahogy ismerem őt,tényeg az is játszik közre,de ha szeret és én elmondom hogy fáj miért nem hagyja abba,főleg ha mint mondtam,nem alaptalanok voltak a vádaim!!?
2011. máj. 25. 10:57
 5/53 anonim ***** válasza:
82%
ja szerintem is nagyon bántó lehet a féltékenykedés annak aki félrekefél... ugyan már utolsó! túrósrétest! a pali egy paraszt
2011. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
21%
Visszakapod a féltékenykedésedet... te főzted, ezt most edd is meg...
2011. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez biztos nagyon rosszul esne, sajnállak:(
2011. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
78%
de nem alaptalanul féltékenykedett! meg akármi is volt ha vállaltak két gyereket nem kellene az asszonyt otthon még pluszba idegesíteni, hanem akkor mindkettőnek felejtés és ennyi, ha már vannak gyerekek!
2011. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is rosszul esne,ha így beszélne velem a férjem.Próbáld észheztéríteni egy kicsit.
2011. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
79%

1.Én alapból nem élnék olyan emberrel akinek már volt más nője mellettem.

2. Egy olyan emberrel sem élnék aki ilyen bunkó.

2011. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!