Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm le akar velem...

A barátnőm le akar velem feküdni. De én félek egy kicsit mert neki előttem már volt egy idősebb barátja aki jóval tapasztaltabb. Nem tudom, hogy mennyire érintené az rosszul, hogy én még szűz vagyok, és mi van ha béna vagyok az ágyban? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondjam el neki? vagy inkább próbáljak beleadni mindent?Csak attól félek hogyha nem mondom el neki hogy szűz vagyok és béna leszek akkor azt hiszi majd mindig ilyen lesz velem a szex.
2011. dec. 27. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

IGEN MOND EL NEKI!


De most ezt komolyan mondom! Legalább érteni fogja h miért olyan fura....és majd kicsit így rá tud vezetni.

2011. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

mond meg neki nyugottan nem gáz hogy szűz vagy nem kell görcsölni ő ugyis irányítani fog ha nem jól csinálod

+lehet hogy mégjobban rádgerjed :)

2011. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
mégis hány éves vagy? mennyi ideje vagytok együtt hogy ez még nem került szóba?(:és igen mond el neki
2011. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
17 vagyok és már szoba került csak akkor még úgy volt hogy nem lesz semmi az egészből és egy kicsit átköltöttem egy szexuális élményem úgy hogy el is vesztetem a szüzességem. :S jól elbasztam
2011. dec. 27. 22:09
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
akor nem marad más ha elkezditek és megszól mond azt h zavarban voltál mert szereted és enyi ez befutó szöveg hid el
2011. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat. :D
2011. dec. 27. 22:31
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, mond meg, valld be hogy hazudtál, mert hogy nagyon zavarban érezted magad és cikinek az egész dolgot. (Nem az, de ezzel az indokkal nem fog haragudni :)

Segíteni fog, hidd el, nem fogja elvárni hogy a csúcson legyél, pár alkalom és belejössz :P

Saját tapasztalat, ugyan ebben a cipőben voltam

2011. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát meg próbálom elmondani neki remélem megérti
2011. dec. 28. 01:29
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
el ne mond neki az igazságot, hogy hazudtál neki. mondom mit tegyél. gyorsan menjél el egy prostihoz és veszítsed el vele, utána már semmi probléma nem lesz a bnőddel.
2011. dec. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
esküszöm hogy megfordult ez is a fejembe csak nem prostival mert elég sok lányt megkaphatnák de "rendes fiú vagyok"
2011. dec. 28. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!