Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hónap ismeretség után...

Két hónap ismeretség után férjhez mentem. Két gyerekem van. Esküvő előtt azt mondta hogy szakít addigi életével, nem úgy fogja élni. Most 3hó esküvő után már megbánta hogy ezeket mondta. Nem is szeret engem?

Figyelt kérdés
közös program, caládi élet nincs amiről beszéltünk. őt csak az autója és a számítógép érdekli . Arra se válaszol hogy szüksége van rám . Szerintetek?
2012. febr. 3. 14:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
nem vagyok benne biztos, de szerintem egy kicsit elsiettétek... két hónap után férjhez menni... miért volt ennyire sürgős? én ennyi idő után feküdtem le a barátommal. Jó nyilván van, akinek sikerül, nem vitatom, de azért nem ez az általános. Ha jól értem összesen 5 hónapja ismeritek egymást, azóta összeházasodtatok, ráadásul neked már van két gyereked. Szerinted mi lehet a gond??? ezt nagyon elrontottátok.
2012. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
gondolom nem akarta, bár azt sem értem, hogy miért ment bele? bocsáss meg, ha kicsit nyersen fogalmazok, de én sem értem a logikátokat.
2012. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Felelőtlen voltál hogy szinte nem is ismerted és összekötötted vele az életed!

Erre most mit mondjak?

Edd meg amit főztél?!

2012. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Hát mit mondjak... Buta voltál, hogy finoman fogalmazzak. Kétgyerekes anyaként kicsit több felelősségérzeted és realitás érzéked lehetne
2012. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
45%
Ne akard, hogy a kedvenc autóját, és szg-et (ez persze ne legyen függőség) teljesen mellőzze! ha azt szereti.. Azért biztos neki is szokni kell, hogy hirtelen egy nagy családot kapott.. De jusson idő, a kedvteléseire is. Finoman, kedvesen bevonni a családi programokba. Ne erőltesd..
2012. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
de neki függőség mind a kettő.mikor összejöttünk akkor mellőzte őket.már jó hamar megunta a házas életet.
2012. febr. 3. 14:52
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
És sose merült fel benned, hogy talán kicsit várni kéne az esküvő előtt és megismerkedni a pasival?
2012. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%

M E G É R D E M L E D

ha ha ha

he he he

hi hi hi

2012. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Hátr nem apróztátok el az ismerkedést.

Várni kellett volna még azzal az esküvővel.

2012. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy hogy a búbánatba kéne családi életnek lennie nálatok, ha összesen 5 hónapja ismered? Ennyi idő alatt nem tud családtaggá válni senki!
2012. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!