Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha egy férfi...

Mit tennél ha egy férfi akinek valamikor a szeretője voltál most be akarna mutatni a feleségének és a családjának?

Figyelt kérdés
6 évvel ezelőtt volt köztünk valami, neki már akkor felesége és gyereke volt, bár én erről csak utólag értesültem. Azóta megmaradt a barátság, kb évente egyszer-kétszer találkozunk, beszélgetünk, borozgatunk, ennyi. Nekem is lett azóta gyerekem, nem akarunk egymástól semmit. De én azért azt furcsának tartom, hogy kijelentette, hogy majd bemutat a feleségének.
2012. febr. 3. 22:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%

Nekem halál megalázó lenne, nem lenne bőr a pofámon! Az is sok hogy bemutat. Mi a réáknak akar bemutatni?

Akárhány gyereked van akkor jó gerinces voltál hogy igy szépen összemelegedtél vele. Na ha majd a Te féjrurad csinálja ugyanezt....

Olyankor meg megy majd a sápítozás...

Eszem megáll mennyi léha erkölcsű ember jár ide, agyatlanabbnál agyatlanabb ötletekkel.


Ez a pali is minden csak nem FÉRFI.

2012. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
Elég érdekes:)))Voltam hasonló helyzetben,elég ciki volt....:)
2012. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

A helyedben odakoltoznek ezek utan, sot a csaladomat is vinnem, s igy egy hazban tudnatok elni es baratsagban, hiszen a lehetoseged adott!

TAlald meg onmagad!

2012. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Képzeld el ahogy a férjed bemutatja a szeretőjét.

Ezek után van még kérdésed?

2012. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Miért akar bemutatni? Őrület! Ne vállald semmi jót nem von maga után.
2012. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Írta a kérdező hogy mikor együtt voltak,nem tudott a családról,ebben az esetben Ő nem érdemli a bántást,de a férjről megvan az ember véleménye.Elég morbid gondolat ez a találka.
2012. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Én örülnék neki. Amúgy sem tartom normálisnak, ha egy barátomnak nem ismerem a házastársát... Milyen barátság az ilyen?
2012. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Valszeg emiatt akar bemutatni, amit az utsó válaszadó írt, mert ő már amúgy ismeri a páromat és a gyerekünk is meglátogatta, én az egyik gyerekével találkoztam.
2012. febr. 3. 22:32
 9/30 A kérdező kommentje:
bocs: a gyerekünket
2012. febr. 3. 22:33
 10/30 A kérdező kommentje:
Én nem érezném megalázónak, szerintem ez inkább a feleségnek az.
2012. febr. 3. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!