Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha egy 56 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy 56 éves férfi 26 évi házasságban azt mondja a feleségének, hogy "öreg már a csókolózáshoz" (mármint a férfi magára értette)? Milyen esetekben mondja ezt egy 56 éves férfi a feleségének?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs ilyenben "korhatár". (nem én vagyok a feleség)
2008. szept. 20. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha már nem kívánja a feleségét.
2008. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez tény, hogy az idősek nem csókolóznak annyit. Pl a nagyszüleimet sem láttam sosem csókolózni. Nem várható el tőlük, hogy úgy viselkedjenek mint egy fiatal pár. Persze ez vérmérséklet függő is, van aki mindennap szexel, de sztem amit írtál teljesen normális.
2008. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is normális és az első válaszoló sík hülye........én csak 33 vagyok,s alig-alig csókolózunk a párommal 5 év együttélés után,pedig imádjuk egymást,csak,egyszerűen nem érezzük feltétlen szükségét......Nics ebben semmi rossz....!
2008. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem pont a témához tartozik, de miért kell egyből azt mondani valakire, hogy "sík hülye"? Miért nem lehet csak annyit, hogy nem értesz vele egyet...?

Na mindegy...

A kérdezőnek pedig azt üzenem, hogy sajnos a "láng" kialszik egyszer, kinél előbb, kinél utóbb. Ettől még bizonyára nagyon szeret a férjed, hiszen 26 éve együtt éltek. De 56 évesen egyébként még egyáltalán nem öreg, talán csak ő érzi úgy. (Egyébként férfi klimax is létezik, és a párod most éppen abban a korban van.)

2008. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ja, ha nem Te vagy a feleség, akkor nem neked szól, hanem a feleségnek az előző válasz.
2008. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első, "síkhülye" válaszoló vagyok.

Szerintetek a "kihűl a láng", és a "nem kívánja már a feleségét" nem ugyanaz?

Mellesleg egy ilyen kérdés akkor merül fel, ha azért a pár egyike még igencsak szeretné, ha a másik megcsókolná. Szerintem ha egy kapcsolatban van még szeretet, akkor egy ilyen vágyat nem utasít el a másik azzal, hogy ő már öreg hozzá.

2008. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
2.vagyok. Szerintem ez egyénfüggő. Én 25 vagyok a férjem 40. Ősem olyan típus aki állandóan a számban lóg. Sőt van olyan nap, hogy meg sem csókol, csak szájra puszit ad (azt legalább sokat) meg ölelget. Én ilyennek fogadtam el. Ez nála egyébként hangulatfüggő. Van olyqn nap amikor sokat csókolózunk, van olyannap amikor tényleg nem. De ezen nem akadok ki, mert tudom, hogy szeret, meg ettől függetlenül kíván is, legalábbis ha belecsókolok a nyakába és egyből feláll neki, akkor azt hiszem kíván. Úgyh én a helyedben nem aggódnék, de ez az én véleményem.
2008. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A férj rendszeresen utasítja vissza a felesége közeledését (akár csók, akár ölelés, akár bármi...) ilyen és hasonló indokokkal.
2008. szept. 20. 19:47
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Akkor bizony ennek a pasinak nagy valószínűséggel másik nője (is) van. Férfiban az 56 éves még fiatalnak számít, nem egy vén kecske.
2008. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha tényleg rendszeresen visszautasít mindenfajta közeledést, az tényleg gáz.
2008. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!