Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? (nős férfi)

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki még nős. A feleségét rajtakapta, hogy megcsalja, de nem váltak el. Van egy kisfiúk is, aki 8 éves. Egy házban élnek, de csak egymás mellett. Elkezdtünk neten egymással beszélgetni, majd jöttek az sms-ek, telefonok. Találkoztunk, de nem történt semmi, nem akarok harmadik lenni. Meg is mondtam neki, mire közölte, hogy akkor elhagyja a feleségét, megmondja neki, hogy adják be a válást, úgyis halott a kapcsolatuk. De én nem tudom, nem szeretném, ha elválnának, főleg nem miattam. Viszont viszonyt biztos nem fogok vele kezdeni. Hagyjam a fenébe? Ti mit tennétek? Nem tinikről van szó, nekem is van egy 4 éves lányom, én három éve váltam el.
2012. febr. 2. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Döntsön belátása szerint. Ha téged akar, lépjen ki a már amúgy is halott kapcsolatából, de ne csak miattad, maga miatt is.
2012. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Majd ha beadta a válást és nyíltan felvállal a felesége előtt, akkor belemennék a kapcsolatba.


Ha szerinte halott a házassága, akkor nem miattad válna, hanem érted.

2012. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
..és persze a saját boldogságáért.
2012. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Figyelj! Az ő kapcsolatuk már rég halott, hiszen a felesége megcsalta őt. Az, hogy még egy háztartásban élnek, "elfogadható", hiszen nem engedheti meg magának mindenki a mai világban azt, hogy hipp-hopp elváljon...(anyagilag megterheli nem csak a válás, hanem a felhalmozott adósság-hitel stb)+ még kiskorú gyerek is van a képben. Ha tényleg csak egymás mellett élnek, akkor szerintem simán ismerkedhettek, megadhatjátok magatoknak az esélyt, hogy boldogok legyetek. ha kiderül, hogy nagyon passzoltok és nincs akadálya a kapcsolatnak, akkor úgyis lépni fogtok, összeköltözés stb. De az a mondatod, hogy "nem szeretném ha elválnának, főleg nem miattam" ez nem igaz, hiszen ők már rég nincsenek együtt. Az a papír ami összeköti még őket lényegtelen. A gyerek miatt meg szerintem nem lökne el magától. Úgyhogy hajrá! Tessék lépni az ügyben!
2012. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy te már 3 éve elváltál, és eddig meg voltál egyedül is, akkor neked nem annyira sürgős, hogy ne várhatnál addig, míg elválnak. Várd ki, ha komolyan gondolja, hogy menthetetlen a házasságuk így is, úgy is elválnak. Ha érzel iránta valamit, megér annyit. Adj egy kis időt magadnak. Mondjuk, ha két hónapon belül elindítják a válást annak előbb -utóbb vége, de ha nem, akkor hagyd az egészet, mert határozatlan férfival van dolgod.
2012. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Ő tényleg nem akar már vele élni, de tényleg van közös vagyon. A felsége is azért maradt mellette, mert jóval többet keres, mint ő. A gyereket is szeretné, ha vele élne, amit persze én nem bánnék, hisz nekem is van gyerekem. De fél, hogy nem neki ítélik majd.

2012. febr. 2. 10:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés, mint minden ilyen esetben az, hogy vajon a felesége tudja e, hogy ők ilyen rossz házasságban élnek.... mert ugye láttam én már karón varjút... tipikus esete annak, amikor a férj félrelép és hablatyol össze-vissza mindent sz.ar házasságról meg félred.ugó feleségről... Közben meg simán meglehet, hogy hazamegy, ad egy csókot a feleségének, és élnek, mint hal a vízben... Én a helyedben nem sietném el...
2012. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha veled akar lenni, úgyis el fog válni.
2012. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném én sem elsietni, pont ezért biztos, hogy nem lesz semmi, amíg nős. Tudom, hogy a nős férfiak milyen hazugságokat találnak ki, de az biztos, hogy a felesége megcsalta. Ezt nem tőle tudom csak, ismerem a feleséget.
2012. febr. 2. 12:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a feleséget is, így történt, így van-e! Nehogy nagy meglepetések érjenek. Ha valóban megcsalja, és halott a kapcsolat, váljanak, de előfordulhat, hogy a feleség minden este meleg vacsorával várja a szeretett családapát... Vigyázz, bizonyosodj meg róla, kivel van dolgod!
2012. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!