Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Szerelmes vagyok a legjobb fiú barátombamit tegyek?

Figyelt kérdés
már vagy 5 hónapja ő a legjobb barátom és többet érzek iránta mitn barátság , nemtudom hogy ő mitgondol , de azt tudom hogy nem szeretném elveszteni abarátságot ..... Mit tegyek ??
2012. febr. 3. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd kialakul.
2012. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?


Bár ez minden korban nehéz helyzet.


Valami hasonlóban vagyok én is most, bár nálunk inkább csak szexuális vonzódás, viszont mindkettőnk részéről. Így kb. azt játsszuk, hogy hetente megbeszéljük, hogy nem lenne jó, ha több lenne, mert utána elveszítenénk egymás barátságát, majd pár napra rá megint felmerül, hogy mégis jó lenne, ha több is történne... nem egyszerű. Aztán ő most kezébe vette az irányítást (ő a pasi), és kicsit ritkított a beszélgetéseinken - ma letisztáztuk, hogy minden OK velünk, csak jobb így. Nehéz döntés.


Arról tudsz, hogy ő mit érez? Mióta vagytok barátok? Annyi kérdésem van, mesélj még, akkor hátha okosabbak leszünk!!!


25N

2012. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a kérdés hogy neked vagy neki van e valakije?tehát kapcsolatban vagytok amúgy vagy nincs senkitek?
2012. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Puhatold ki Ő, h érez. És lehet belőle valami.
2012. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nincs egyikőnknek sem pára, és szexuális vonzásról szó sincs 15 évesek vagyunk !!

amőgy pedig 2éve barátok vagyunk , de legjobbak csak 5 , mert nagyonsokat találtkozunk a baráti társaságba , és sokat beszélgetünk amőgy pedig az érzéseit nemtudom , de egy kcisit talán lenne esélyem szerintem nála de ez nagyon nem biztos !!

2012. febr. 3. 23:41
 6/8 Érdeklődő Ember válasza:
biztos a legjobb barátod ha nem vagy vele őszinte??
2012. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném neki elmodnani , mert lehet hogy elrontanám a barátságunkat ...
2012. febr. 4. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:
És inkább "szenvedsz"? Te tudod! Hosszú távon nem lesz jó, Neked se Neki sem.. Mer lehet megérzi..
2012. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!