Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a legjobb megoldás...

Ilyenkor mi a legjobb megoldás? Sirás vagy belenyugvás?

Figyelt kérdés

Nem tudom hol kezdjem...:// Volt egy egy éves, vagyis több mint egy éves kapcsolatom. Na most ő nagyon sokat veszekedett velem, az utobbi időben én is visszaszóltam neki, de nem vagyok ilyen pedig:// csak a féltékenység is közrejátszott a veszekedések emiatt voltak. És most azt mondta nekem, hogy nem akar többet beszélni, már voltak igy szünet féleségek, de nem szakítás. De most, ez nagyon rossz nekem...volt már szakitásom egyszer, de azzal kb sosem találkoztam, viszont Ő, aki most szakitott velem, ő volt nekem mindenben az első és nem akarom elvesziteni őt, nagyon nem:/// félek, hogy tényleg nem fog velem beszélni, ahogy mondta. Mit tegyek? Annyira rossz érzés ez. Most is csak sirok, bár még nem fogtam fel teljesen mi is történt, mintha sokban lennék, azt sem tudom sirjak e vagy ne foruljak be...nem tudom, jól esne sirni majd késöbb:/// Hagyjam őt egy ideig hátha meggondolja magát vagy küzdjek én érte? Szeretem őt, nagyon. Sok vita volt, meg sok rosszat mondott rám, de nem érdekel ,csak legyen velem, nem akarok nélküle élni:/// Segitsen valaki...

Köszi.


2012. jan. 14. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakított, az azt jelenti nem akar veled lenni. Nem szeret. Ha ez az első "komoly" szakításod, az érthető módon iszonyúan fáj, de ez ilyen. Mindenki túl esik rajta. Ettől fogsz megerősödni. Semmiképp ne rohanj utána, ne keresd. Adj időt magadnak és neki is. Fokozatosan építsd le az életedből. Rakd el szem elől a közös dolgokat, töröld ki az sms-eit, rakd el a tőle kapott ajándékokat szem elől.

SEMMIKÉPP ne zaklasd hívásokkal, szerelmes sms-ekkel mert csak magadat alázod meg vele és ő már ugysem lesz a tiéd.

Sose volt, akkor nem lettek volna kis szünetek, veszekedések. Szerintem sose szeretett, csak te szeretted őt igazán.

Ez egy tanulság lesz neked, hogy soha nem szabad mindent egy ember köré építeni. Mert mi lesz ha elveszíted? LEgyenek saját céljaid, saját dolgaid amik fontosak. Nem lehet egy ember fontos az életben, mindem más pedig lényegtelen.

Légy erős, idővel nem fog ennyire fájni. És majd te is rájössz, hogy jobbat érdemelsz mint egy olyan "kapcsolat" ami szünetekkel, veszekedésekkel tűzdelt és ahol "rosszakat mondanak rád".

2012. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:/// Fáj de lehet ez az igazság, csak mindig meggondolta magát, de most megijedtem, hogy már nem beszélhetek vele://
2012. jan. 14. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!