Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nem akarja elfogadni a...

Anyum nem akarja elfogadni a legjobb barátnömet?! 18/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb 1,5éve van egy legjobb barátnöm, tavalyelött ismertem meg a suliban, s most idén is egyosztályban vagyunk egy másik suliban.

Este van sulim, 18tól, de már 14-15h körül elszoktam menni itthonról. Nincs kedvem itthon "ücsörögni", inkább elmegyek vele valahova, s hülyülgetünk :D

De anyumat nagyon zavarja hogy minden hétköznap ilyen "korán" elmegyek itthonról.

Nincs közeli kapcsolatom anyummal, szóval semmi puszi vagy ölelgetés, esetleg szülinapokon.

Egy lakásban élünk, de nem beszélünk sokat egymással. Csak idegesiteni tud, már 53éves lassan. -.-


A legjobb barátnömmel nagyon jól érzem magam, ott olyan lehetek, amilyen igazából vagyok, nem kell szégyenlösködnöm elötte. S ez tetszik. De anyum ezt nem akarja megérteni :/..


Tudom, lehet h elég sok h ha ennyi idöt töltök a legjobb barátnömmel, de még sosem volt ilyen jó barátnöm, akivel "saját magam" tudtam lenni. S ezt mondtam is anyumnak, dehát ö.. :/


Szerintetek? Legyetek olyan szivesek, komoly válaszokat kérek, nem vagyok kiváncsi az unalmas idióta válaszokra -.-, köszi ha kiméltek!


2012. jan. 23. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Pontozz le nyugodtan kicsi lány, de amíg szüleidnél laksz és ők tartanak el, addig nem ártana szófogadóan viselkedni. Aggódik érted anyud is, szinte egész nap otthon se vagy!


29/F

2012. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Kérdés, hogy mit csinálsz otthon?

Felkelsz, tanulsz, eszel, alszol, netezel, aztán eltűnsz?

Ha nem veszed ki a részed a munkából, akkor ne csodálkozz, ha nem tetszik neki. Ha ellátod magad, fizeted a rezsi rád eső részét, magad mosol, főzőöl, takarítasz, akkor ne szóljon bele, de kételkedem abban, hogy ilyen lennél.

2012. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: Nem pontozlak le, igazad lehet. De nem vagyok már kislány, hogy annyit keljen értem aggódni. Nem iszom, nem cigizem, nem járok bulizni. Nem vagyok valami elzüllött kis csitri! Az hogy aggódik, az oké,megértem, de nem kell tulzásba vinnie.


2.: Igen, ezt csinálom itthon, nem tartom el magam. Nem veszem ki a részem a munkából, mert anyumnak mániája a takaritás, ezt ugy kell elképzelni hogy ha valamit megcsinálok, pl az ágyat összerakom, akkor ö szétszedi, s összerakja újból. Szóval semmi értelme valamit is tenni itt a házban. Fözni nem tudok. Nem dolgozom, szóval nincs pénzem miböl fizetni a rezsit meg stb.

2012. jan. 24. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!