Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggyülöltem a férjem mert...

Meggyülöltem a férjem mert egy tücsemücse alak mindenki kihasznalja nekem meg letagadja nem lehet igy normális életet elni vele. Mit lépjek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

két lehetőség kínálkozik:

1.tipord el a tücsemücséjét!


2.Vagy próbáld meg megérteni, mi a Te szereped a házasságban. Szeretni, védeni, ápolni, segíteni, bátorítani. (hasonlóban vagyok, és én ezt választottam, de hát ahány ház, annyi szokás)

2012. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
A tücsümücse az a tutyimutyi?
2012. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A "tücsemücsé"-t külön köszönöm! Aranyos ki szó..eddig csak a tutyimutyi-t ismertem és használtam.

Amúgy jó lenne, ha egyszer elmondanád neki, mi a véleményed, miben állnak a kifogásaid. Hátha nem is úgy van, ahogy látod..hátha csak arról van szó, hogy a férjed átlagon felül segítőkész ember. Mindenesetre, "meggyűlölés" helyett (szerintem ezt te sem gondolod komolyan!) inkább teremts olyan légkört, amelyben őszintén elmondhatja, mikor mit tesz.

2012. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 zeronibble ***** válasza:
Meggyűlölted? Nem erős egy kicsit? Haragszol rá. Szerinted nem jól csinálja, a családtól veszi el, amit másnak ad. Ő meg már annak is örül, ha a jó szíve miatt mások embernek nevezik, ha már otthon egy elutasító inkvizítor erőltetné rá a saját kétes hitvilágát... Nem állítom, hogy így van, csak tipp, hogy nagyjából így éli meg.
2012. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy Mindenkinek megcsinál mindent hagyja magát kihasználni amilye van azt is a semmiért eladja és akkor majd mi jut a gyerekeinknek? Ezt nem veszi észre hogy a gyerekeit semmizi ki ezzel.
2012. febr. 4. 10:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Írnál valamilyen konkrét példát? Anélkül nagyon nehéz véleményt formálni.
2012. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pl lakáshnyadtulajdonát eladhatná idegennek 5 milláért de ő inkább odaadná a tesójának havi 5 ezer ftért a tulajdont.miközben nekünk Bútort kéne venni stb. És hozzáteszem egy teljesen üres lakásról van szó nem használja senki.
2012. febr. 4. 11:28
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ugrik mindent megcsinal ingyen közben lassan már hitet kell felvenni
2012. febr. 4. 11:31
 9/15 zeronibble ***** válasza:
Ital? Játékgép? Agresszió? Na ugye.
2012. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Az, hogy a testvérének akar segíteni a lakáshasználattal, nekem rendkívül tetszik. Gondolom, ha a testvér körülményei rendeződnek - esetleg saját lakása lesz, vagy máshová költözik - felszabadul az a tulajdoni hányad és még az eladása is szóba jöhet. Bútorotok meg - gondolom - most is van; ha igen, nyugodtan lehet várni, amíg valóban szükségessé válik a cseréje. Én ebben nem látok tutyimutyiságot, sokkal inkább segítőkészséget, ami ma sajnos kevés emberben lakozik. Mindenesetre, próbáljátok a dolgokat higgadtan megbeszélni.
2012. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!