Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az ürességé érzés normális?

Ez az ürességé érzés normális?

Figyelt kérdés

Társadalmi értelemben jól halad a kapcsolatunk ami 1 hónapos.Bár ha az elmúlt fél évet is beleveszem ami az ismeretségünktől datálódik akkor több is mind1 .Én megismert a családját ,nagyon aranyos kedves emberek ,ő is megismerte az enyémet.


Több aggodalmam is van. Most érzem rajta az igyekezetet ,de néha nem érzem h gondolkodásilag egy hullámhosszon lennénk. 28 éves és én vagyok a 3. kapcsolata ,és az első akit a családjának úgy igazán bemutatott. Viszont mi van ha rájön h nem élte ki magát?(bár azt mondja nem olyan típus ..)Én 27 vagyok ,nekem 5 kapcsolatom volt ,de még mindig motoszkál bennem is valami ..


Ami még aggaszt ..és 3 napja egyre jobban, mi van ha becsúszik egy gyerek ??(A szex nagyon jó és intenzív és utálom h nőként mindig ettől kell félnem ..) én nem akarnám h társadalmi nyomásra vállalja fel a helyzetet, közben pedig ne akarja,és csak szenvedés legyen .Erről beszélgettünk és mondta h nincs felkészülve ,de úgy érzem én sem .Viszont egy abortuszt nem hiszem h végig tudnék csinálni ennyi idősen ,azzal a kockázattal h esetleg meddő lehetek ..


2012. febr. 3. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ici-picit túlkomlikálod a dolgokat. Ha csak előre nézel, hogy veszed észre az út mellett bimbózó rózsát. Ha védekeztek nagyon kicsi az esély a teherbeesésre.

Főleg ha kombináljátok a védekezésmódokat.

Ez a baj velünk nőkkel. Olyan nincs hogy nem gondolunk semmire, és túlpörögjük néha a dolgokat.

2012. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt jól összekutyultál sok mindent. Úgy kezded, hogy üresség érzés + társadalmi szinten működik egy kapcsolat. Hogy van ez? EGy kapcsolatnak érzelmileg kell működnie és slussz. Akkor lesz hosszú távon is működőképes. Tehát:

1. Az, hogy kinek hány kapcsolata volt, az semmit nem jelent, van aki elsőre megtalálja az igazit, lásd a férjem, akinek a második voltam és már 22 éve együtt :) Szerintem te a saját vágyaidat, vagyis hogy benned még motoszkál valami, vetíted rá, hogy akkor biztosan benne is motoszkál. Ez egyáltalán nem biztos!

2. Az, hogy intenzív a szex, még nem jelenti azt, hogy rögtön terhes leszel. A mai világban már azért elég széles a módszerek "tárháza", hogy megtaláld az igazi módszert. Pl. Pharmatex kúp, ami ártalmatlan vagy naptár-módszer stb. Én 4 évig védekeztem így és nem lettem terhes.

3. Társadalmi kapcsolat, amit én értelmezni sem tudok. Csak az érzelmekre figyelj, mert a mai világban azért olyan sok a válás, a szétment kapcsolat, mert valami másra épül, nem pedig az érzelmekre. A szikra, a megértés, a kötődés, a rajongás, az izgalom a legfontosabb szavak egy kapcsolatban. Ha ezek megvannak, akkor nincs gond.


Nem akartam észt osztani, csak segíteni :)

2012. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Először is: ???

Nem értem miért reagálsz mindent ennyire túl?

1. Most komolyan azon rágódsz, hogy neki "csak" 3 kapcsolata volt, míg neked 5?

2. Benned motoszkál valami, azaz Te vagy az, aki nem bízik saját magában, nem benne kellene "hibát keresni".

3. A gyerek? Ha szedsz tablettát, vagy védekeztek gumival, akkor majdnem kizárt a terhesség. Ha mégis megtörténne, akkor meg meg lehet beszélni mindent.

4. A szex minden kapcsolat elején intenzív, szóval ezt sem igazán értem.

5. A vőlegényem az első az életemben, és én pedig az övé. Sosem gondolkodtunk olyan dolgokon, hogy ki éljük -e magunkat. Ha elmúlik a szerelem, akkor elmúlik, nem lehet ellene tenni akkor sem, ha elsők vagytok egymásnak, vagy a huszadikak. Mindig ott van a lehetőség, és, ha az egyik ki akar lépni, akkor ki is fog.

6. Én 1 hónap után még nem beszélgetnék gyereknevelésről.

7. Tényleg ne aggódj ezeken, csak élvezd a kapcsolatot!!!

2012. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1 hónapos kapcsolat után ennyi marhaság motoszkál a fejedben, akkor nálad nagy gondok vannak. Ilyenkor még élvezni szokás a kapcsolatot nem problémázni mindenen. Vagy ha elírtad, és több ez mint egy hónap akkor is vannak itt zicceres dolgok. Mi ez hogy 3 kontra 5 kapcsolat. Akkor is simán félreléphet ha már 50 kapcsolata lett volna. És ha te sem vagy biztos magadban 5 kapcsolat után akkor mit kérsz számon rajta. Szerintem neked sürgősen pszichológusra lenne szükséged, annyi benned a szorongás.
2012. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

..nehéz kérdés ,sztem az önsimereti utamnak egy bizonyos szakaszához értem. Nem mondom h nincs bennem szorongás meg túlagyalás sokszor ..-de itt azt hiszem magányos vagyok .Csak a szomorú hogy nem volt még olyan kapcsolatom aminek ne vettettem volna véget mert uu nem éreztem az érzelmi biztonságot és a szellemi lelki kapcsolatot.


Ebben tényleg hittem..

Jobb esetben ha az ember szerelmes megnyugszik. Én nem tudok ..

2012. febr. 16. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te egyszerűen nem vagy szerelmes. Ilyet egy szerelmes nő nem ír: "Társadalmi értelemben jól halad a kapcsolatunk ami 1 hónapos." Gondolom, te is érzed, hogy ez így kicsit vicces. Az egy hónapos kapcsolat nem halad, hanem szárnyal! 27 évesen eljutottál egy olyan pontra, ahol egyrészt megállapodnál, amibe már egy gyerek is beleférhetne akár, de normális, hogy még nem akarsz, hisz ez a kapcsolat nagyon az elején jár. Másrészt nem vagy biztos magadban, hogy kész vagy az elkötelezettségre. De ne aggódj, ez nem magány, csak kétely. Leginkább saját magaddal nem vagy most tisztában. Én is csak azt tudom mondani, hogy ne agyald túl a dolgokat, engedd magad sodródni egy kicsit. Igen, egy nő mindig felépíti az életét, és nem a mának él, hanem tervez, megfontoltan dönt, nyilván a legnagyobb biztonságot adó férfit keresed te is.

De nyugi, ezt egy hónap alatt úgysem deríted ki, hogy ő az igazi-e? Sőt, mondok mást. Az első konfliktushelyzetet is meg kell ahhoz élned, hogy lásd, hogyan reagál. Ez hidd el, nagyon fontos. Addig meg csak szexeljetek nagyokat, szedjél pirulát, vagy húzz rá gumit, a véletlenre ne bízz semmit. Szorongva azért az a szex sem lehet olyan marha jó. Amúgy meg van tapasztalatod már ebben - exkapcsolataidat nyilván nem szüzen élted meg.

Egyébként megnyugtatlak, a férfiak ma már soha nem vesznek el egy nőt társadalmi nyomásra. Ha nem a neten olvasnám a a gondolataidat, azt hinném valami XIX. századi regénybe csöppentem. Hol élsz te?

2012. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi h írtál. Igen talán csöpp irónia volt abban amit írtam ,mindamellett hogy az első olyan kapcsolat amiben (látszólag) számítanak a tradicionális értékek. és nekem ez fontos,talán a hőn áhított biztonság érzet miatt .Pl neki a szülei nagyszülei nem váltak el ,és ez neki fontos ,én ezt becsülöm benne. Nekem sajnos v nem elváltak a szüleim.. és felmenők között sem voltak zökkenőmentesek a párkapcsolatok.


Hm.. h nem vagyok szerelmes? :( lehet ..nem tudom ..fogalamam sincs milyen az .Talán ez a legzsomorúbb. egyszer voltam nagyon szerelmes,de voltam elég jó, elég szép . nem kelettem ..ezt sok évig cipeltem magamban. Aztán jöttek mentek a ffiak az életemben ,valódi barátságokat és Tapasztalást tudhatok magaménak. Ha mást nem is mondhatok el de ezt mindképp ,és a szó nemes értelmében. DE talán elfáradtam picit. úgy hittem ..hogy ez most lehet valami ..ami az ..amiben van interakció érzelmi mozgástért és közösség ..

Sodródni sose volt a műfajom hosszútávon mert abban kiégek mindenileg ..én eléggé a döntések embere lettem az évek során ..

2012. febr. 16. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy vannak emberek, akiknél még a klasszikus értelembe vett értékek számítanak. Anyám mindig azt mondta, hogy ne menj férjhez olyanhoz, akinek elváltak a szülei, mert nem tudja értékelni a házasság, a jóban-rosszban életvitelt, hisz nem azt látta. Hogy igaza volt-e, vagy sem, máig nem tudom, ugyanakkor mégis így lett. Szerelmes lettem, férjhez mentem egy elvált szülős pasihoz, 15 év múlva szétváltunk. DE! A mai napig nem gondolom, hogy anyámnak feltétlenül igaza volt. Pedig azért van benne valami, mégsem szabad általánosítani.

Abban igazad van, hogy megfontoltan akarsz dönteni, amely döntések egy része a racionális elveken alapul, csakhogy te a szellemi társad keresed. Nehéz egy feladvány ez hallod! :-)

A sodródás alatt nem azt értettem, hogy fűvel-fával, hanem azt, hogy túl sok agyalás nélkül engedd, hogy a kapcsolat építse magát. Ha nem tudod magad adni, és felszabadultabban megélni ezt, akkor hogy gondolod, hogy a közös szellemi sík kialakulhat? Te magad zárod be saját magadat a várkastélyodba, és bár szomorúan integetsz kifelé, még a hajad sem engeded le, hogy az a nyomoronc királyfi felmászhasson hozzád. Mi több, szép erős falakat is húztál magad köré. Na ebbe tudjon belerontani, aki tud!

Szóval muszáj egy kis rést legalább nyitnod, ha azt akarod, hogy a királyfid megtaláljon. És most kizárólag a lelki részére gondoltam.

Hidd el, ezt az utat én is bejártam, csak az én falaim pasikkal voltak kirakva (Nehogy szerelmes legyek újra). Aztán jött a király (már nem fi:-)), aki szépen lebontogatta az összes falaimat, és mire észbe kaptam, rájöttem, hogy megtaláltam a másik felem. De általában mindennek megvan az ára. Viszont ne add fel, hajrá királylány!!!

2012. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

27 éves vagy, és ez a 6. kapcsolatod! Gratulálok! Nem is csodálkozom az üresség érzéseden! Azt gondolod ez így a normális, és a kommentem után is így gondolod majd. Elárulom, hogy minél több kapcsolatod lesz, annál üresebbnek fogod érezni magad és a leendő kapcsolataidat.


A barátomnak és nekem mi az elsők vagyunk egymásnak minden tekintetben. Ő az első, akinek a kezét fogtam, és az első akit megcsókoltam és az első akivel lefeküdtem. Tavasszal eljegyezzük egymást, 3 éve együtt vagyunk. Nem akarjuk kiélni vagy kiégetni magunkat, mert azzal teljesedik be az életünk, hogy egymásra találtunk, miért is vágynánk bárki másra, ha itt vagyunk mi ketten egymásnak?!


Nem a sok próbálkozás visz közelebb ahhoz, hogy megtaláld a megfelelő embert, hanem az, minél tisztább szívvel tudsz a másik előtt megállni úgy, mint egy csak a számára elkészített virágoskert. Ha nem marad egy virágod sem, amit ne szakított volna már le senki, akkor csak egy üres kert marad és üres kapcsolatok.

Úgy sajnálom...

2012. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és 25 éves vagyok.
2012. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!