Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt, miután hazaállítot...

Mi történt, miután hazaállítottál a meg nem engedett házi kedvenccel/festett hajjal/piercinggel/tetoválással/egyébbel? :D

Figyelt kérdés
Csak mert ilyen típusú tervem van..és valahogy nem félek:D

2012. febr. 4. 21:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Neked melyik lesz?:)

Korod,nemed?

2012. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Pircingemre rázummolt anya és közölte hogy úristen. Hazahozott állkáimat megszerette, egy kis könyörgéssel maradtak, festett hajammal szintén nem tudott mit csinálni, max közölte, hogy borzasztó és természetellenes szine van. Azóta nincs ilyen baj :D hozzászoktak :D
2012. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ki szúrattam a fülem anya lecseszett, de nem volt nagy perpatvar. Szúrattam egy orrpiercinget azt anya mondta, hogy még jól is néz ki. Haza hoztam egy vadász görényt. Először nem tetszett neki, de látta, hogy gondozom és nem volt baj. A görinél az volt a legnagyobb félelme, hogy büdös lesz, de nem. Csináltattam tetoválást és azt mondta, hogy a saját döntésem. Mielőtt jönne az oltás, hogy mennyire rossz gyerek vagyok, Mindemellett tanulok rendesen és soha nem hanyagolom el az itthoni teendőimet valamint amiben tudok segítek anyának. Valószínűleg ezért is engedékenyebb. Te mit szeretnél?


17/L

2012. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebből ékszer volt; nem piercing, csak két plusz lyuk a bal fülembe. Ráncolta a szemöldökét, meg morgott, hogy "majd úgyis megunod", de semmi extra.
2012. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 ava87 ***** válasza:
100%

Én még csak nem is festett hajjal mentem haza, csak simán a hajfestékkel, és mondtam anyukámnak, hogy vagy befesti ő nekem és akkor szép lesz, vagy befestem én magamnak, és akkor ronda lesz. Befestette :) Pedig előtte már vitáztunk ezen, de úgy látszik, ez hatásos volt, vagy a fene tudja. Jó, nem volt nagy változás, sötét barnáról festettem feketére.

Piercingről tudtak, amikor az elsőt csináltattam, meg volt beszélve, hogy akkor megcsináltathatom, előbb nem. Utána, amikor a nyelvembe rakattam, na az nem volt megbeszélve. Nem is hiszem, hogy engedték volna. Otthon anyu megkérdezte, hogy fáj-e, én meg valahogy elnyökögtem, hogy igen, erre anya: "Akkor jó." :D Másnap ki is vettem, mert mocskosul fájt :) Hú, ezek mondjuk már jó régen voltak, a hajfestés például tíz éve kereken.

De azért nem tudom, hogy neked milyenek a szüleid, az enyémek pl. elég lazák voltak mindig is ilyen téren, szigorúbb, konzervatívabb szülőkkel nem hiszem, hogy ezt be mertem volna játszani.

2012. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, érdekelnek:)

Nekem a középbarna hajam szőkévé való festése engedély nélkül van tervbe véve. Anya teljesen elvetette az ötletet, de már nem érdekel:D A terv:hazaállítok a kitűnő bizonyítványommal nyáron, aztán kérdés nélkül megyek másnap a fodrászhoz.

2012. febr. 4. 21:49
 7/25 ava87 ***** válasza:
100%
Ja, egyébként érdekes, hogy állatot sose mertem hazavinni. Pedig mindig nagyon szerettem volna kutyát, na de ott már eléggé féltem, hogy mit kapok ezért. Mert végül is az nem csak engem érintett volna.
2012. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 17 évesen kezdtek el gyűlni a piercingek (5 darab lett), és 18-tól a tetoválások (az is már 5 darab, nem kicsik, szép nagyok, színesek)

Igazából nem féltem, hogy mit kapok otthon, mert saját pénzből finanszíroztam mindet, és ha apámnak szabad piára, cigire, játékgépre eltapsikolni az összes pénzét, akkor csak ne szóljon bele, hogy én mit merek megtenni, pláne úgy, hogy saját pénzből ment és senkit nem vágtam vele haza anyagilag.

22/L

2012. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

Hörcsögöt hoztam haza egyszer na abból nagy balhé lett, nem tetszett itthon se nevelőapámnak se anyámnak, persze szökős hörcsög volt, ami rátett még..a vége felé megbékéltek, csak a hörcsög veszte a szökés volt, kutya megfogta...


Festett haj, hát soha nem akartam festetni a hajam max színező, de nem szólt rá, annyit mondott hogy jó, de ne legyen rendes festék (eredeti hajszínem barna vörös szálakkal :) )


Piercing, hát tudja hogy akarok, egy időbe rengeteget nézegettem még nincs majd ha elszánom magam egyszer:D


Tetoválás,szintén tudja hogy valamikor lesz..:D


Hát sok sikert Kedves Kérdező :))

2012. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én hajszínezéssel mentem haza, apám ki volt akadva, hiába mondtam neki, hogy csak színező. 1 napig azt hajtogatta, hogy biztos roncsolja a hajamat, aztán megbékélt.
2012. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!