Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt, miután hazaállítot...

Mi történt, miután hazaállítottál a meg nem engedett házi kedvenccel/festett hajjal/piercinggel/tetoválással/egyébbel? :D

Figyelt kérdés
Csak mert ilyen típusú tervem van..és valahogy nem félek:D

2012. febr. 4. 21:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindegyik megvolt :D


1. hazaállítottam 18 évesen egy nagytestű, felnőtt, harci kutyával - tele volt sebhellyel, ciginyommal stb. apám azt mondta, holnapra tüntessem el. láttam, hogy másnap szalámival etette, így nem tüntettem el. a kutyus még 12 évig volt velünk.


2. a nyelvpiercingemre azt mondta apám, hogy "Úristen, de hülye vagy"


3. a tetoválásra (16 voltam, szerencsém volt, jó helyre mentem, a nő értett hozzá, tudta a koromat és azt mondta olyat csinál amit soha nem bánok meg - és igaza is lett) azt mondta, hogy olyan hülye vagyok mint a s*gg, de ennyi idősen már késő elkezdeni ütni a gyereket :D a negyedik tetoválásomat már apu rajzolta meg


4. volt régen egy hajfestés is, 13 évesen vörösre (nővérem csinálta)csak csóválták a fejüket, de belátták, hogy nem is rossz, és csak szinező volt.

2012. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó,a vaskalapos anyuka :) !

Szerintem teljes mértékben igazad van és gratulálok, hogy sikerül ilyen következetesen nevelni a gyerekeid. Az írásodból látszik, hogy nem eszetlen szigort tartasz, amiben csak a saját véleményed számít, hanem kompromisszumok, de tudnia kell mindenkinek, mi hogyan megy.

Nekem ez nagyon tetszik!


A kérdésre:

11 évesen lövettem egy második lyukat a fülemben az utcán talált pénzből... :D (300ft)

Anyu mikor meglátta ledöbbent. felháborodott és elment 2 órára bicajozni, hogy ne üssön agyon :D

de aztán nem volt mit tenni, jót nevetünk azóta is rajta. Tetkót azért "engedte" mert szerelmi bánatom volt, hátha jobb lesz tőle... :D

Tetkót akarok még, de ki fogom kérni a véleményét vagyis bejelentem finoman majd, annak ellenére, hogy külön élek saját fizuval.

23N

2012. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

15 évesen nagyon hisztiztem, hogy köldökpiercinget akarok. Végre sikerült anyát is rávennem, el is kísért megcsináltatni. Mikor a szalon előtt voltunk meggondoltam magam (félek a tűtől), megjegyeztem hogy mégse kéne...Erre anya rángatott be, ha már eljöttünk idáig:D Az első tetoválásomat 18 évesen csináltattam. Megmutattam anyának, apának, mindenkinek tetszett. Aztán kb egy év múlva látja apa, erre megkérdezi hogy ez nem henna volt???:DDD

21/L

2012. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

16 évesen barátnőmmel hajfestés. anyám hazajött, közölte, hogy 30 éves koromra nem lesz hajam :)

18 évesen cica. telefonon közöltem, akkor síkideg volt, aztán karomon a macskával nyitottam ajtó. anyám elolvadt, azonnal elkezdted tutujgatni. már aznap este anyám ágyában(!) aludt az a büdös dög :D

20 évesen orrpiercing. én dolgoztam meg az áráért, tehát sokat nem tudott tenni ellene, viszont a mai napig mondogatja, h vegyem ki. :P


most vagyok 24 éves :D

2012. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

5 évesen hazahoztam egy az utcánkban talált kismacskát. Anyám megetette, mert nagyon sovány volt, azán kirakta az utcára. De a macska sem volt hülye, és nem volt hajlandó elemenni. Bemászott mikor szellőztettünk, apám ölébe ült és dorombolt. Na ilyet aztán évekig nem is csinált:D De befogadtuk, most a család nagy kedvence.

11 évesen hazaállítottem a barátnőmmel töltött

nyaralásból egy befőttesüveggel benne egy deguval(rágcsálóféle). Anyám kerekre tágult szemmel nézett, aztán vett egy ketrecet, meg kaját. Közöltem vele, hogy a degu társas lény, kell neki testvérke. Nem hatotta meg különösebben, de másnap mikor arra jött haza, hogy a degu a párnámon alszik a fejem mellett, mondta, hogy inkább mégis vegyünk mellé még egyet. Vettünk is.

A fülbevalókra nem szólt semmi különöset 12-16 éves korom között szúrattam őket, úgy 3-3 lyuk után már fel sem tűnt neki, hogy új lett. Most az egyik fülemben van 4 lyuk, a másikban 5 plusz egy ilyen: [link] Erre csak annyit mondott, hogy ronda, de nem haragudott.

A köldök piercingemről nem tud, pedig már 2 éve van. És most tervezek szúratni ajak piercinget, arra mondjuk nem tudom mitt fog szólni, majd meglátjuk. 16l

2012. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!