Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzitek a családtagjaitok...

Érzitek a családtagjaitok szagát? Van akinek irritál a szaga? Vagy gondolom a férjedét szereted? Én anyám szagát undoritónqk tartom. Férjem szagától bevadulok olyan izgató. Tesómé meg olyan semleges vsz mert ő fujkálja magát parfümökkel

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Hát, én nem szoktam szagolgatni a családot :D
2012. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Érzem hát, de ez olyan dolog hogy nem mondom senkinek, nem veszek róla tudomást.

De inkább nem is testszagot érzek, hanem mikor bemegyek valakinek a szobájába, és ott csap meg valami szag.

2012. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Persze, a normális testszag, ami alapján az állatok felismerik egymást.

Mi már túl kényes faj lettünk ilyen téren, de azért persze, az érzékenyebb orrúak messziről érzik a szagokat.


Anyósom mondja mindig a páromnak hogy írtó büdös (még ha frissen fürödve látogatja is meg).

Engem régebben csak úgy húzott maga után, mostanában valahogy nem indít be az illata sajnos, bár ő imádja az enyémet változatlanul :)


A húgomé irritált engem mindig, pláne mikor megvolt neki - falnak tudtam volna menni, már méterekről megéreztem.

2012. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Hát igazából nem nagyon zavar senkié. Néha mamámé olyan testszag. De amúgy nem.

A páromé nagyon finom. Szeretek hozzá bújni. :)

2012. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon jo a szaglasom ezert mindenkin erzem nem kell ahhoz szagolgatni
2012. febr. 4. 22:31
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Anyám szaga engem is irritál! :-))


egyébként pedig a lakásunkba betévedő idegenek szagát utálom. Itt volt egy villanyszerelő nemrég, és mikor elment, utána is érezni lehetett a szagát... És ha hazamegyek és volt ott valaki, azt is megérzem, Mint a mesében a sárkány...


A semleges szagúak nem tűnnek fel. Jó szagút, akire kifejezetten emlékeznék? Nem volt. (Talán egy srác valami tánciskolából, de sajnos nem családtag. :-)))

2012. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Az létezik hogy a saját szagomat megérzem? :D

Pl van hogy rámjön és elkezdem szagolgatni a kezemet, és olyan jó illata van :D

2012. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ezt én is szoktam magam szagolgatni nagyon finom a zsgom még akkor is ha picit megizzadtam imádom a saját szagomat
2012. febr. 4. 22:40
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes :) Én az öcsém szagát nem bírom. A szüleimé nem zavarnak, a nővéremé néha. De általában akkor érzem ha le vannak izzadva. Engem például eszméletlenül zavart, és azt tényleg éreztem is, egy fél cigány ismerősöm illata volt. Olykor dédimamám illata, főleg ha kompótot főzött. De a sajátomtól is volt már hogy rossznak éreztem mikor le voltam főve.
2012. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

én a páromét szeretem :D begerjedek rá.

engem az szokott irritálni ha egy csajnak pl. megvan és nem tart rendes higiéniát... nem mossa sokszor, v. ritkán cserél betétet vagy belepállik a szőrébe...na annak iszonyat gusztustalan szaga van.

2012. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!