Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell folyamatosan...

Miért kell folyamatosan csajoznia és hü lyének néznie?

Figyelt kérdés

A párom már 25éves de még mindig nem nőtt be a feje lágya,nem tudom hogy konkrétan meg is csalt-e vagy csak szédíti a nőket de már kezd elegem leni belőle.

Egy rövid kis történet amit érdemes tudni.

2006 augsztusától 2010 áprilisáig voltunk egy pár, de meguntam a sok hülyeségét.

Másflévig külön voltunk de közben az ő szíve értem az én szívem pedig érte dobogott, úgy mond első szerelem a miénk .

ez év januárjában összejöttünk, most itthon van néhány hónapot de egyébként külföldön dolgozik.

Rájöttem hogy tudom a facebook jelszavát és néha a körmére tudok nézni, de abban nem egy két furcsa dolgot találtam sajnos, a fene az én kíváncsi fejemet is de végülis nagyon jó érzés mert legalább nem lesz rózsaszín köd.

Nem értem csajozik össze vissza azóta is, mióta kibékültünk de akkor mi a fenéért kell azt mondani hogy soha nem akar elveszíteni és beadni desszertnek a hazugságait!

Nők/férfiak esetleg volt már vki hasonló cipőben? mit tehetek? Várni és lesni hogy mikor bukik le és tesz olyat amit nem kellene?


2012. febr. 5. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
...vagy otthagyni a fenébe. Huszonévesen már nem szabad, hogy az legyen az elsődleges szempont, hogy te milyen nagyon szerelmes vagy. Önmagában nem elég. Ha neked nem fér bele, hogy más nőket szédít - és a fene tudja, hogy meg is csal-e, de elég valószínű - akkor miért vagy vele? Hogy ne legyen egy nyugodt perced mellette? Ha ez kell neked, megértem, hogy vele vagy. De ha ezt nem tudod elfogadni, akkor elég egyértelmű, hogy mit kellene tenned..
2012. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy valaki a facebookon lányoknak írogat nem biztos, hogy meg is fog csalni(mondjuk azt se tudjuk miket írogatott). Szerintem amíg egy teljesen konkrét dolgot nem találsz, hogy megcsalt addig ne idegeskedj miatt mert azzal csak magadat teszed tönkre. Nem szép dolog más facebookját ellenőrizgetni egyébként sem...
2012. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!