Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem akarja kivenni a...

Párom nem akarja kivenni a két ünnep közöttre a szabijait, nem akar velünk lenni 2 hétig folyamatosan?!

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy nem tud velem lenni olyan sokáig, nem akar hulla fáradt lenni.

Kivan a két gyerekünktől, neki nem pihenés az itthonlét, ő szabadságra vágyik, pihenésre

Itthon hulla lesz

Mondtam, ha így látja, akkor nincs jövőnk, de hallani sem akar arról, hogy szétmenjünk

Mit gondoltok?

Egész nap pakolok, főzök, mosok, takarítok utána (is)

Fáradt vagyok én is, semmi segítség nincs, sem barátok, senki

3éves a kisfiam 10 hónapos a kislányom

Teljesen eltávolodtunk egymástól

Most mi lesz így velünk?


2011. dec. 22. 15:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát így nem túl rózsás a jövő képetek... :( Sosem tudnék ilyet mondani a páromra és a gyerekeinkre :( Örülnék minden percnek amit velük tölthetek.
2011. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Parod nem erett meg a gyereknevelesre. Inkabb fut toletek, mint hogy veletek legyen. Vagy megszokja, vagy Ti vagy O megszoktok.
2011. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt kéne csinálnotok hogy csak ketten elmentek valahova. pl. welnes-ezni és addig a nagyszülők vigyáznak a gyerekekre.
2011. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyezzetek ki egy egy hetes együtt töltött szabadságban.
2011. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

Talán ne kényeztesd el a gyerekeket. A két éves miért nem tud egyedül játszani? A 10 hónapossal sem kell minden percben együtt lenni. Akkor a párod sem lenne miattuk hullafáradt és te sem.

Igaz,hogy ő is segíthetne otthon.

2011. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Persze, zarja be a gyerekeit, hogy parjat babusgatja. Ilyen kis gyerekeket nem lehet felugyelet nelkul hagyni. ha van ki vigyazzon rajuk, az mas.
2011. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A 3 éves alig várja, hogy este hazajöjjön az apukája, teljesen odavan érte. este 7kor jön haza ált.

A 10 hónapos is eljátszik egyedül, de figyelni kell rá folyamatosan, mert egy ekkora gyerek azért veszélyben van amikor sétálgat vagy a játékaival van, akkor is.

Nincsennek nagyszülők, SENKI nincs.

Soha nem vigyázott rájuk senki.

Tulajdonképpen a jövőhétről van szó, a két ünnep közötti időszakról


szerintem sem elég érett a gyerekneveléshez.


Az egész Karácsonyi készülődés: vásárlás, karácsonyfa, ajándékok, minden, hivatalos ügyek-mind én intézem.

Nem gyepesedtem be a gyerekek mellett.

Én csak azt várnám, hogy szeressen a gyerekeivel lenni, ne legyen neki nyűg.

Tervezett gyerekek

A kislányával a mai napig semmit nem tud kezdeni, mert csak egy lány. A fiával elvan úgy ahogy. De közben netezik, játszik, magával foglalkozna.

Nem tud teljes mértékben a gyermekeire koncentrálni.

De nem is akar, nem is titkolja.

2011. dec. 22. 15:32
 8/22 A kérdező kommentje:

Arra sem képes, hogy saját maga után elpakoljon, reggel cca 1 órán át pakolok, takarítok utána.

Fürdőszoba: fogkrém, szájvíz, szennyes a szennyestartó mellett,

konyha: esti vacsorája maradványai nem a mosogatóban, szanaszét.....

Sorolhatnám. Igen, ezekért szólok, mert elvárnám, hogy legalább saját maga után elpakoljon.


De ezen kívül nem hisztizek.


Ruhákat adok-veszek, talpraesett vagyok, max a gyedem, élelmes voltam világ életemben.


Gondoltam arra is, hogy lehet, hogy van valakije.

2011. dec. 22. 15:38
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Engem is lefárasztanak a gyerekek 0-13 éves korig.

Egyszerűen állandóan nyaggatnak, akarnak valamit, beszélnek...

Ha a nővérem gyerekére kellett vigyázni, akkor fél óra után kivoltam. Mondtam, hogy addig nem vigyázok rá, amig meg nem tanul sakkozni. :) Na most tanulgat. Ebben az a jó, hogy miután léptem egyet, neki 20 perc mire kitalálja mit lépjen. Az alatt tudok mást csinálni.


32N

2011. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Na jo, most akkor kerdezo rakja felre gyerekeit mig nem lesznek 13 evesek, vagy mig nem tanulnak meg sakkozni.
2011. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!