Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egyáltalán nem...

Normális, ha egyáltalán nem fürdik öt-hat napig a szobatársam?

Figyelt kérdés
Azt állítja,hogy az albárletben koszos a zuhanyzó,de ez csak kifogás,érezni rajta 2 nap után,hogy büdős.
2012. febr. 5. 16:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a haja is tiszta zsír lehet meg a fogai is rohadhatnak.....már gondolni is rossz ilyenre.
2012. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hajat is csak egyszer mos,de nem értem,akkor miért nem tud zuhanyozni,amikor hajat mos
2012. febr. 5. 16:58
 13/18 anonim ***** válasza:
10%
Én se fürödtem már 6 napja sőt több is és nem is tervezek valentin nap előtt megfürödni.miért kéne olyan sokat fürdeni? Hideg van sokba kerül a viz. Valentin napkor elmegyek a gellértbe akkor kifürdöm magam és 1 hétig legalább nem kell
2012. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%
Mások is hetente mosnak hajat. Én egy be szoktam kötni a fürdést a hajmosással. Amugy lehet igy nevelték engem is igy neveltek.2 hetente volt nálunk fürdés hajmosás.
2012. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó kettő ti sem viszitek túlzásba a higiéniát az biztos....

Lehet spórolni de nem az alap emberi szükségletek rovására , ebbe bele tartozik a higiénia is.Aki 5 napig nem fürdik annak orvosi segítségre van szüksége mert mentális problémái vannak.A hajmosás mértéke az más mivel nem mindenkinek a fejbőre igényli a heti háromszori mosást.

2012. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13%
Tök sok ilyen kérdés volt már de higgyjétek el hogy én sem vagyok büdös. És gyerekkoromtól igy volt ezért így álltam be. Lehet a szervezet, megszokta. Férjemtől is szoktam kérdezni kell már fürdenem stb. Mondja nem és nem is érti nekem miért nincs szagom. Neki pár nap után van így ő fürdik masnaponta
2012. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%

Azoknak szól akik egyetértenek a szobatárs ideológiájával:

lehet, hogy ti nem érzitek, de büdösek és gusztustalanok vagytok.

2012. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%
A férjednek van gusztusa hozzád nyúlni? Még akkor is, ha nem bűzlesz... Hasonló mentális gondokkal küzdhet akkor. Amúgy nem, nem normális. Én minden nap fürdök, mert minden nap járok kondizni is, így mivel izzadok alapvető, hogy alaposan lefürdök, de ha mondjuk hétvégén csak otthon ülök és semmit nem csinálok, akkor is lefürdök este. Hajat én is csak egyszer mosok egy héten, de szerintem ez nem tartozik az igénytelen kategóriába. Kamasz koromban nekem is két naponta kellett mosni, mert zsíros volt meg korpás. Ma már teljesen egészséges, egy hét elteltével is frissen mosott hatást kelt, de azért megmosom, mert az utcán rengeteg por, kosz beletapad.
2012. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!