Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már megőrjít,...

Mit tegyek, ha már megőrjít, hogy a párom kb 40-45 percen fürdik? Férfi létére, annyit tollászkodik, mint egy menyasszony.

Figyelt kérdés
Már szóltam neki, de hát semmi változás..
2011. okt. 14. 18:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem hagyod rá ? nem mindegy neked miattad csinállja finom akar lenni neked.. biztos,..:)
2011. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Hat hadjad mar szegenyt,biztos a kadban tud kikapcsolodni,relaxalni,had legyen mar legalabb abban a par percben nyugodtan!!!
2011. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
76%
Mond neki ne fürgyé le
2011. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%

Biztosan valamivel elfoglalja magàt. Bementél màr hozzà mégis megnézni, hogy mit csinàl ennyi ideig? Néha én is szoktam ennyi ideig maradni a kàdban, észre sem veszem az idõt, hogy mùlik.

Lehet, hogy relaxàl!

2011. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%

Basszus, miért ne fürödhetne, ha jól esik neki???? Ez miért fáj neked?

Hárpia vagy.

2011. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen hárpia mellett én is inkább a kádban lennék.
2011. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
48%

Talán hagyd szépen békén. Tényleg lehetséges, hogy ott tud kilazulni, relaxálni, ahol végre maga lehet és békén hagyják. Hagyj neki maga körül több levegőt, csendet, magányt, hogy valahol le tudjon ereszteni!


Ha fokozódik a 40-45 perc tartama, vagy gyakorisága, akkor érdemes finoman ráhatni a párodra, hogy keressen meg egy lékekkurkászt.:) Az már más tészta, az már nagyob bajt is takarhat, ha ennyire kényszeressé válik.

És azt gondolom, hogy a párterápia volna a legjobb.

2011. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%
Nehogymár bárki megszabja bárkinek, hogy meddig fürödjön!!! Az én vőlegényem is sokáig van a fürdőben. ÉÉÉÉÉSSS?? Dolgozik egész nap. Fel kell frissülnie és szeret a kádban ülni.
2011. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne menj be, lehet, hogy ráránt.


Viccen kívül: Miért zavar? A vízszámla miatt? Szerintem inkább örülj, hogy rendesen fürdik, találkoztam már igénytelen fiúval. Amúgy igazat adok az előzőknek is, hogy a kádban relaxál. Én is ott szoktam. :)

2011. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

Most téged kimondottan az idegesít, hogy sokáig fürdik? Vagy az a baj, hogy neked is ott lenne dolgod, vagy mennétek valahová? Mert ha az utóbbi, akkor értem. De ha az előbbi...

Miért nem lehet békén hagyni, ha ő sokáig szeret fürdeni? Nem tudom, engem hogy viselnél (oké, én lány vagyok, de ez nem nemfüggő), én néha másfél-két órákat fürdök, mert a kádban szeretek a legjobban olvasni.

2011. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!