Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyrejött házasság. Létezhet?

Helyrejött házasság. Létezhet?

Figyelt kérdés
Láttattok már ilyet?
2012. febr. 5. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Keresztanyámék kb 5x váltak el,majd házasodtak össze,most végül együtt élnek,de azthiszem papíron elválva.

Szerintem attól is függ,mennyire volt az elromolva?

2012. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked ezt a filmet!


http://www.youtube.com/watch?v=9O0YPoOk8gM

2012. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ajánlom ezt a filmet, mert ez bemutatja, hogy igen, lehetséges!
2012. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Láttam ezt a filmet, rám nagy hatással volt. Megnézettem a párommal is. Akkor talán kicsit segített, de azóta nem. Lehet újra megnézetem vele. Bár nekem már az is jel volt tőle, hogy a számítógép után egyszer öntszántából a nagy tv-n is megnéztem, teljesen spontán egyik nap.

Igaz én feliratozva láttam, de jó ez a magyar, majd megnézem milyen lett. Mondjuk én úgy vagyok egy filmmel, hogyha látom feliratozva és látom utána magyarul akkor folyton hasonlítgatom filmnézés közben. Más is van így ezzel?

Amúgy ez a film szerintem egyre mindeképpen tanít, hogy igenis tennünk kell egymásért, azért, hogy mindig találjunk a másikban szépet, értékelhetőt, és ezt fejezzük is ki felé, hogy érezze. Valamint, hogy igenis segíteni kell a másiknak, hogy több ideje legyen más dolgokra, vagy éppen ránk. Fontosak a beszélgetések, a közös célok. Fontos nagyon a kommunikáció két ember között. De a legfontosabb tényleg az, hogy a másikban mindig meglássuk a jót, benne és a cselekedeteiben, mert ha ez elvész akkor a másikat úgymond senkinek sem nézzük, önzők leszünk és az jóra nem vezet. Csak ezt néha nagyon nehéz betartartani az életben. De ez a film erőt adhat.

Talán létezik is ilyen a valóságban, hogy helyrejön egy házasság, de csak ha mindketten valahol a lelkük mélyén még nem temették el a dolgokat. meg ha nem egy harmadik miatt megy tönkre a kapcsolat, hanem a mindennapi dolgok miatt. A filmben ugyan már kacsingat a harmadik, de még a lány szívében a régi él akkor is. Az új amúgy is csak menekülés lenne. De hosszú távú nem biztos, hogy lenne. De jó film, nekem tetszik. Rosszra biztos nem tanít és talán sokmindenre rádöbbent.

2012. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!