Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem csinálnak "Hószünete...

Miért nem csinálnak "Hószünetet vagy Hideg szünet"? Egyes megyékben? Itt Tolna megyébe Baranya stb. katasztrófa a helyzet. Itt esett a legtöbb hó.

Figyelt kérdés
Szétfagynak a diákok akik bejárósok stb.. Nem értem.. Később úgy is be pótolnák az "elveszett" napokat. Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 5. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sajna nekem is mennem kell holnap dolgozni. Már előre félek milyen hideg lesz a buszon megint.

Ezen a héten hajnalban majd szétfagytam, a leheletünk látszott a buszon, jó így utazni 45 percet...

2012. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A lányom is annyira felfázott hogy véres a vizelete is.. Pedig ő aztán felöltözik...
2012. febr. 5. 19:21
 3/18 anonim ***** válasza:
Csongrád megyében hétfőn és kedden nem lesz tanítás
2012. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Én is tolna megyei vagyok. MI is szét fagyunk itt Pakson.
2012. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nógrád megyében is szét lehet fagyni. -20°C ritka itt.:S
2012. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok: kb 10 percre lakok a sulimtól, de van úgy, hogy beérek 5-6 perc alatt, azért, mert sietek, és nem akarok megfagyni, de mostanában egyre többször ülök kabátban addig, amíg nem csöngetnek be az első órára, mert a suliba is meglehet fagyni, főleg hétfőnként.:/
2012. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
sajnos ebben a hidegben mindenkinek menni kell,nemcsak a diákoknak.A dolgozóknak is menni kell hajnalban,ahogy az oviba,bölcsibe is vinni kell a kicsiket.
2012. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nem megyek be holnap, bár nekem nem számít, mert már nem vagyok középiskolás. Viszont nagyon sajnálom azokat, akiknek kell, ilyen melegen fel sem lehet öltözni, így is úgy is fázik az ember. Plusz ugye aki bejárós (én is az vagyok bár én még a mázlis eset, mert cirka 20 perc az út) lutrizhat reggel, hogy akkor elindul e a busz vagy sem. Emlékszem volt olyan nap mikor kinn álltunk már 100-an a buszmegben, mert kimaradt több busz is. És akkor vannak olyanok akiknek van reggel egy buszuk és akkor azzal érjenek be munkahelyre meg suliba... egyébként szerintem ilyenkor a sulikban elnézik, ha bejárós vagy és nem mész be. De nyilván ha a suli mellett laksz akkor nagyon nincs kifogás.
2012. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

Tipikus hülye magyar felfogás..kicsit hidegebb van akkor csináljunk hó szünetet..vicc az egész.akkor akik tirolba vagy kanadába vagy éppen alaszkába vagy mondjuk a skandináv országokba azok minden nap csináljanak hó szünetet?ugyanis ott nem 1-2 hétig van -10-20 fok hanem hónapokig van -30..tipikus hülye magyar felfogás.ismerősöm élt tirolba jó sokáig mert ott dolgozott,azt mondta volt hogy hetekig -30 fok volt és soha semmi baja nem volt,azt mondta előbb megfázott amikor -5 vagy 0 fok volt,nem kell egyből itt riogatni a népet,fel kell öltözni aztán kész..szánalom..hideg szünet:D

persze holnaptól meg eső szünet nem?

2012. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
persze gondoltam megy egyből a lepontozás,de aki nyavajog hogy jaj így meg úgy fáztunk az mindenki felpontozza..hülye magyarok.ezért nem jutunk sehova mert egy ilyen kis apró dologban is meglátszik a hozzá állás.jaj hideg van nyavajogjunk biztos attól jobb lesz és elmúlik..ezért tartunk itt ahol tartunk.ahelyett hogy mindenki azon törné a fejét hogy ne fázzon,inkább nyavajog és ez mindenre igaz a magyarokkal kapcsolatban.
2012. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!