Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál ennyire az apám?...

Miért utál ennyire az apám? (Lassan 20 éves lány vagyok. Még itthon élek, van 2 húgom. Az egyik 12 éves a másik 7. A 12 évessel nincs is gond újabban de a 7 éves katasztrófa. )

Figyelt kérdés

Mutogatja, hogy kapjam be, flegma, visszaugat, verekszik, és van, hogy sokszor sírva szólok már szüleimnek, hogy szóljanak rá, neveljék meg. és semmi. Rá sincs szólva, mert ő apukám szeme fénye. A kis kedvenc. Már próbáltam beszélni vele, elmondani, szépen, csúnyán, hogy mi bánt, de semmi. Néha normális velem apu, de ha húgom a közelben van akkor vége :( És sajnos mindig ott van kb.. Nem tudom már mi a francot lehetne tenni... Semmi nem hat.. Az utcánkban már mindenki el van képedve, mennyi minden van megengedve neki, mennyire laza a gyeplő... Ha pedig hozzáérek én vagyok a szemét...Az sem mellékes, hogy nem egyszer az arcomba lett vágva, hogy takarodjak el innen, gyűlölnek stb...Ma videóra vettem, amit csinált húgom, hogy apu is lássa..Húgom észrevette és üvöltött, hogy apa, ez a szemétláda videózik...apám válasza: "mondd neki, hogy kapja be" majd mikor mondtam, hogyha látja, talán rászól..cserébe a képembe nyomta a középső ujját és közölte kapjam be..:( Jó, régen voltak nekem is stiklijeim szemétségeim, de ezek már mind régi dolgok...jó pár évesek... nem értem miért kell ezeket felhozni...Húgom meg neveléséről lenne szó, nem erről..:( Segítsetek, mert már többet sírok emiatt mint bármi másért :(


20/L


2011. aug. 17. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én elköltöznék jó messzire....nem normális a családod :(
2011. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is mennék..minden vágyam már, hogy menjek:( Csak egyenlőre most megyek vissza suliba és így nem megy pénz nélkül:( Most egy hétig nyaraltak, és felüdülés volt minden egyes nap...párommal voltam..nem is volt gond...hazajöttem páromtól és egyből a rossz kedv a vita a sírás..:(
2011. aug. 17. 15:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó! Kérdező, mindent meg kellene tenned, hogy elköltözhess! Ez undorító, nem egy apához méltó.

És tönkreteheti az életed!

2011. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnállak:(

párodhoz nem tudsz költözni?

ha esetleg közbe diákmunkát vállalnál?

2011. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem rossz ember az apám...tényleg minden megvan ami kell, én szeretem, de nem érzem, hogy ő szeretne:( És baromira rosszul esik amit látok..húgaimat szereti, engem mindig piszkál..ritka ha nem, de néha tényleg jól ki jövök vele. De nagyrészt inkább ilyen...talán kisebbik húgom befolyása nem tudom:( Párom 2 évvel idősebb nálam, tervbe van egy összeköltözés de ahhoz azért fix munka kell, fix fizetés, 1-2 hónapos munkára nem akarok én se alapozni, mert ki tudja..:( Mai világban..
2011. aug. 17. 15:07
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Ez borzasztó:S Nagyon sajnálom!

És az édesanyád?

2011. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is költözz el ha tudsz vagy próbálj meg nem foglalkozni velük. Nekem a húgomat szeretik a szüleim sokkal jobban mint engem pedig 4-en vagyunk testvérek. A két öcsémmel semmi bajom nincs,jóban vagyunk,a húgomat viszon utálom,mert a szüleim neki mindent megengednek,ha akar valamit rögtön ugranak. Egyszer feltettem itt az oldalon egy hasonló kérdést és azt tanácsolták hogy ha a húgom a közelben van akkor kerüljem el őket vagy csak akkor szóljak a szüleimhez ha muszáj. Szerintem te is tedd ezt,ha otthon van mindenki akkor vonulj vissza a szobádba vagy menj el otthonról. Ha nem tudsz akkor ne szólj hozzájuk,ha a húgod az ujjával mutogat vagy beszólogat ne vegyél róla tudomást és egy idő után abbahagyja. Szerintem élvezni és kihasználja a helyzetet,tudja hogy idegesít téged az ha piszkál és tudja hogy a szüleitek úgy is őt védik. Ezért ne foglalkozz azzal amit csinál,nézd levegőnek. Én a húgomhoz már több mint két éve hozzá se szólok,sajnálatos hogy a szülők így kivételeznek egy-egy gyerekükkel nem törődve azzal hogy így tönkreteszik a testvéri köteléket és később a gyereknek nem lesz kire számítania (nálunk a két öcsém se szereti a húgomat szóval valószínű hogy a húgom ha olyan helyzetbe kerül és a szüleink már nem fognak élni nem lesz kire számítania).

18/L

2011. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 éves vagyok, még munkám is van, nem nyomorgós körülmények közt, kizárt, hogy el tudnék költözni... De igazából még talán azok közé se... Egyszerűen ilyen fiatalon nem nagyon lehet.

Borzasztóan sajnállak... :( Nem is tudok igazából mit tanácsolni, először akartam írni, hogy üsd le a húgod, dehát gondolom akkor apád meg a torkodnak esne.

Barátod szüleit nem tudod megkérdezni, hogy nem költözhetnél-e oda ha diákmunkát vállalsz vagy valami alkalmit, amiből fizetnél nekik? Én ebben a pokolban nem szívesen maradnék, teljesen mindegy mit ad meg neked apád, mert amúgy meg lelkileg tönkretesz.

Anyukátok amúgy mit szól ehhez?

20L

2011. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
15:10 Párom ugyanezt tanácsolta, de irdatlan nehéz kibírni..Bár próbálom keményen...Húgom sajnos most költözött a mellettem lévő szobába, de 0-24 zárnom kell a szobám mert 7 éves és a szobájába találom a cuccaim, a szájfényeim stb... Oké apróságok, de szerintem gáz, hogy zárnom kell már a szobám kulcsra, ha elmegyek vagy bármi.. Nem bírom egyszerűen elviselni...Mindenben utánoz...kitettem egy papírt az ajtómra, hogy "Kopogj! Kössz!" (mert ez itthon nem szokás, csak beront mindenki mindenkihez..) erre húgocskám ugyanazt lekopírozta..egy taknyos kis 7 éves...egyszerűen forr bennem valami...ha a közelemben van isten bizony nehéz magam visszafogni h meg ne üssem..:(
2011. aug. 17. 15:15
 10/14 A kérdező kommentje:
Anyuhoz ma lementem, hogy szóljon már rá legalább ő mert ezt már nem bírom elviselni... Lehurrogott, hogy hagyjam őt békén ezzel, fáj a feje, ne idegesítsem...Anyu van mikor rászól, de őt is unszolni kell érte sokszor...Mikor már ordibálok egy kört h neveljék meg vagy én fogom, akkor szoktak rászólni...Apa ma is mondta neki reggel egy jó nagy vita után, hogy még egyszer hozzám szól kapni fog...hát azóta ez el lett felejtve :/
2011. aug. 17. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!