Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit elhagyott a párja egy...

Akit elhagyott a párja egy másik nőért, az szebb volt nála, vagy csúnyább? Utána boldog volt?

Figyelt kérdés

engem olyan ocsmány nőért hagyott el... széles békaszája van és olyan tüpszli orra, mintha levágták volna a végét...és kiélt feje.

azért hagyott el érte, mert a nő képes volt lepénzelni a haverjait hogy azt hazudják a páromnak hogy megcsaltam őt velük és persze hitt nekik.

csakhogy kiderültek évek múlva a hazugságok és most szépen visszajönne.

de úgy érzem túl sokat vártam.

most persze naaaaagyon depressziós.

a nő meg az én külsőmet bírálgatja bosszúból - tényleg nem vagyok egy szépség, na de hát ő...

és annyira haragszom. nem akarok panaszkodni az ismerőseimnek, de le kellett írnom valahova. :(


2012. febr. 5. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Emelt fővel lépj tovább. Nincs annál szánalmasabb, mint mikor az elhagyott nők szapulják az újat, hogy milyen ronda. Nem kell ilyen játszmákba belemenni, neked attól nem lesz jobb. Le kell tojni mindkettőt, és élni a világodat.
2012. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Hát, engem kétszer hagyott el ugyanaz a pasi :)


Először egy Niki nevű lányért. Ő nem volt szebb nálam, de igéányesebb, naponta 1 órát sminkelt, hetente járt fodrászhoz, nyafka volt, hsiztis, finnyás, olyan tipikus kis "úrihölgyemény". Nem lehetett vele biciklizni menni, mert akkor "koszos lesz a ruhája, és beleizzad" nem lehetett moziba menni, mert ott "annyi ember van" és így tovább, egyszóval semmi nem volt jó neki. 2 hónap után könyörögte vissza magát a fiú.


Másodszor egy nagyon jónak hitt barátnőmmel, Zselykével jött össze. Ővele nagyon hasonlítottunk stílusilag, ő is olyan jókedéjű, tűzrőlpattant volt, mint én, és azt gondolom, szebb nálam. Ők azóta is együtt vergődnek, havonta szakítanak, majd kibékülnek, lassan 3 éve.


Azóta férjnél vagyok, szóval nem izgat :)

2012. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Akármilyen az a másik nő te mindig rondának fogod látni.
2012. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

igazából nem értem. megkapta amit akart, hazugságokkal elmarta, évekig az övé volt és most mindenért engem hibáztat.

hogy miattam nem érezte úgy hogy az exem őt igazán szeretné, én tehetek arról is hogy azt mondta hogy ebben meg abban jobb vagyok amikor ideges lett rá valamiért és hogy a szakításukról is én tehetek.

holott egyáltalán nem tartottam egyikkel sem a kapcsolatot.

most próbál pár napja kuncsorogni a volt párom de ha ez ennyi nyűggel jár, nekem nem kell.

2012. febr. 5. 23:18
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Egy ismerősömet csalta meg most a férje. Bevállalták a véletlen jött harmadik babát. Örültek is neki. Nyáron megszületett, apuci októberben már másba volt szerelmes. Amúgy ismerősöm 40 felé jár, nem fiatal már, de nagyon jó volt a házasságuk, sose veszekedtek.

Szilveszterkor meghívta a nő őket bulizni. Én nem tudom, milyen lelkivilága lehet egy ilyen pasinak, hogy még ebbe is belement. Utána meg olyan sms-t küldött a pasinak, hogy most láthattál engem a feleséged mellett ülve és magad is megítélheted, mennyivel jobban nézek ki.

Na, én láttam fényképről ezt a nőt, egy fiús hajú, dagadt jelentéktelen középkorú nő. Még csak azt se lehet mondani, hogy legalább a lelke szép, mert milyen lelke van annak, aki elszedi egy néhány hónapos kisbaba apját, meg a kiszolgáltatott anya párját? Belenyomnám a fejét a WC-be.

Apuci mondjuk nem akarta ezt nagydobra verni, csak hát kitudódott, mert a 10 éves fia megemlítette anyjának, hogy ez a néni állandóan sms-eket küldözget apának, így hát anya, aki eddig vakon bízott apában, belenézett a telefonba.

A család szétszakadt. A pasinál laktak, úgyhogy anya a 3 gyerekkel elköltözött, asszem albérletbe. A pasi nem költözött össze a banyával, nem tudom pontosan miért, de a banyának férje van amúgy (aki veri), meg 2 gyereke. Hogy dug..ja-e még, nem tudom, de szerintem ilyenkor igen gyorsan ki lehet józanodni. Annyit tudok, hogy a pasi le akart hajtani a felüljáróról, és még a megcsalt párja vígasztalta, hogy ne tegyen hülyeséget, a gyerekeknek szükségük van apára. Állítólag a felesége megbocsájtott volna neki, bár lehet csak azért, mert nagyon kiszolgáltatott helyzetben van 3 gyerekkel, egyikük ugye most fél éves. A pasi viszont válni akar, valószínű szégyenében. Úgyhogy válnak. Árulják a házat, ahonnan a pasi anyja idősek otthonába megy, mert a pasi azt mondta, nem él együtt az anyjával.

Egy 40 éves nő, 3 gyerek és egy anya az áldozat.

Akkor legalább valami bombanőért áldozta volna fel őket. De egy ilyen ronda banyáért, akinek még a lelke is ocsmány, ezért hogy érhette meg, ezt nem lehet felfogni sajnos:(

2012. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Érdekes, engem sokkal jobban zavarnak a nálam csúnyábbak.

Az egyik exemnek 3 nője volt, mióta velem volt, abból 2 nagyon szép, ők nem zavartak, és egy elég csúnyácska, ő igen. Meg 16 éves volt a kiscsaj mikor összejött vele, ami szerintem elég gáz egy felnőtt férfitől.

A másik exemnek most lett nemrég új barátnője, több mint egy év után. Hát tényleg megdöbbentően csúnya lány, tipikus kis falusiliba( bocs, ha valakit megbántok), borzalmas kínai ruhák, semmi stílus, csúnya arc, nagy menőnek érzi magát, amiért elmegy a diszkóuba:)

Csodállom, mert az ex elég jó pasi, talált volna szebb és érdekesebb lányt is magának.

Na de ez engem már csak pletyka szinten érdekel:)


Te esetleg érzel még valamit az exed iránt?

2012. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

jó lenne ha egyszer valahol átélnék ők is azt amit tesznek...hátha megváltoznának.

lehet hogy azért látom annyira csúfnak mert a gonoszság kiül egy ember arcára.

ahogy beszél, mosolyog...

egyszer láttam élőben azt a nőt, de fényképen többször.

nagyon csinosan öltözködik, mindene megvan, gazdag, drága ruhák, amit akarsz. meg barátnők is, bár nem tudom, mennyire igaziak.

olyan hideg mosolya van és apró szúrós, fekete szeme, ez rontja el az összképet.

2012. febr. 5. 23:32
 8/20 A kérdező kommentje:

nem tudom igazából mit érzek.

csalódást, mert elhagyott és inkább hitt a szemét hazugságoknak. ezt részben megértem hiszen olyan jól sikerült előadni őket hogy még fényképet is készítettek amikor kilépek egy boltból mögöttem az egyik pasival (akiről akkor nem is tudtam ki. persze a kép miatt követett, hogy legyen "bizonyíték").

aztán haragszom is rá, mert ennyi ideig nem vette észre milyen az a nő. mindig szeret másokat szidni, életeleme (pletykaszinten hallottam meg most már tapasztalom).

és azért sajnálom, mert talán későn jött rá hogy hibázott.

igen, szeretem még. anno mindent feladtam volna, hozzáköltöztem volna a szomszéd városba, évekig vártam hogy írjon mert mikor még hívtam egyszer-kétszer nem vette soha fel.

2012. febr. 5. 23:36
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

nekem az egyik exem egy tenyleg baromi ronda dagadt malac noert hagyott el, eleg csunya modon. Meg az exem apja sem ertette h miert es h miert pont evvel a kocaval. Akkor nagyon fajt, egy vilag tort ossze bennem. Ma mar orulok h epp igy tortent, nem lettunk volna egymashoz valoak. A pasas egy orok hazudozo, en meg utalom a hazug embereket es amugyis kipenderitettem volna, ha rajovok. A dagadt no a felesege lett, majd szult neki egy gyereket, aztan tobb nem lett... erdekes... amikor exem turpissaga kitudodott a dagat csaj anyumat hivta fel tanacsert, anyu meg azt mondta hat h menekuljon tole, a csaj meg azt reagalta kenytelen elviselni mert mar nagyon szeretne gyereket es kozeledik a 30hoz....

Engem ahogy irtam mar nem zavar, de a mai napig sem ertem h lehettem ekkora barom h nem vettem eszre a hazugsagait. A vegen en jartam jol mert megszabadultam tole, es boldog hazassagban elek egy becsuletes ferfi mellett.

Nem ertem azonban a ferfiakat...

tesom ugyanilyen, voltak tok szep csinos, magas, tanult baratnoi, jobbnal jobb. az utolsot egy ocsmnay, jellemtelen, stopszli 152cm-es, enyhen molett noert hagyta el, akinek az erettsegijen kivul semmije sincs, se szakma, se szaktudas semmi. Nem dolgozik, mert a munka mufajat nem neki talaltak ki. Tesomnak meg is ez kellett.... Es miert??? mert ugy tudja irnayitani ahogy neki tetszik. Kiszolgaltatja magat, agyba kaja, a csajnak idore mindent csinalni, ha mennek vhova es kesesben vannak leszurja h nem eleg gyors mondvan ha nem dolgozik, es nem keres penzt, neki ez a dolga, es olyan stilusban h mar en szolok az ocsemre ra, meg mondom anyunak h beszeljen mar vele. A csaj meg olyan birka h elturi, mert nem akar dolgozni. a csajnak nincs dontesi joga, a szamlan akkor van penz ha ocsem elkuldi vasarolni, es listat ir h mit vehet, milyen markat etc. Magatol nem donthet. Hat ezert valasztott ilyen butacska not. Mert egy olyan no aki csinosabb es tanultabb es van nemi tartas benne, az a tesomat nem turne el es ugy kipenderiteni h csak zendulne.

2012. febr. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Én anno az egykori páromat (aki magas szőke szép legény volt) elhagytam egy alacsony, kövér, csúnya srácért, aki még ráadásul 2 évvel fiatalabb is volt nálam. Azért hagytam el, mert ez a másik srác sokkal többet tudott adni nekem és érdekesebb volt, mint az előző hisztis p.csa.
2012. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!