Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért én tetszem neki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért én tetszem neki, ha a másik csaj sokkal szebb, mint én?

Figyelt kérdés
Rámstartolt az egyik srác, pedig én egyáltalán nem tartom magam bomba csajnak. Persze, fiuktol olyan visszajelzéseket kapok, hogy jol nézek ki, de van egy másik csaj, én öt SOKKAL szebbnek és különlegesebbnek tartom, mint magamat. Alacsony, szöke haju, kék szemü, kicsit szeplös, csinos, én meg magas barna haju, kék szemü vagyok, és rajtam még súlyfelelsleg is van, mégis nekem udvarolgatott az egyik srác ehelyett a csaj helyett. Miért, mikor ö szebb, mint én?
2011. jún. 8. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy látásproblémákkal küszköd a csávó... amúgy meg viccet félretéve: lehet, hogy te szebbnek látod a másik csajt, de lehet hogy a srác meg téged lát szebbnek... ízlések és pofonok, ha már így alakult használd ki!
2011. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert a szépség marhára relatív. Ugyan azt a személyt tarthatja az egyik ember a világ legszebbjének, míg egy másik meg bottal se piszkálna meg. Másrészt meg csúnya lenne, ha csak a külső jegyek alapján keresnénk párt magunknak.


Legyen már több önbizalmad, ne foglalkozz azzal, hogy más hozzád képest hogy néz ki!

2011. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja meg mondjunk , ha olyan szexuális kisugárzásod van, hogy úgy beszélsz, hogy már arra feláll a farok akkor ne csodálkozz:D vagy stb..
2011. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fiúknak, ugyan úgy mint a lányoknak, a külső csak egy szempont és nem a legfontosabb.
2011. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De engem nem is ismert a srác, amikor elkezdett udvarolgatni... Csak látásbol ismert....
2011. jún. 8. 12:31
 6/12 anonim ***** válasza:
"egyáltalán nem tartom magam bomba csajnak" -> talán pont ezért
2011. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mert annak a fiúnak a magas,barna hajú,kék szemű, picit súlyfelesleggel rendelkező csaj tetszik és mert szebbnek tartja a kicsi szökénél
2011. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

es ki a fenet erdekel hogy TE kit latsz szebbnek? eloszor is no vagy, es egy no szepseget egy ferfi jobban meg tudja itelni. En sem tudom ffi letemre eldonteni ket ferfi kozul hogy ki nez ki jobban.

Hogy kettotok kozul ki a szebb azt bizd a ferfira eldonteni. Ha neked udvarol akkor te tetszel neki, mert te vagy szebb es pont.

2011. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mert a srácnak az jön be ha valaki nem szép.
2011. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Már bocsánat de te bolond vagy>.< inkább örülj hogy neked udvarol;):) amugy a kommentemben semmi rosszindulat nincs mielőtt félreértenél..:Dcsak szerintem ez hülyeség:D...
2011. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!